Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 5.1 Whats App
#1

Здравейте.
Whats App не работи постоянно,в смисъл.когато е затворено или минимализирано много пъти ми звънят а приложението не реагира?!?  Bu
Как мога да разреша този проблем?  Huh
Благодаря ви много.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sicarius за това мнение:
  • 3PO
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай му разрешение да работи във фонов режим.
Цитирай
#3

(2019-10-05, 12:11:03)retyrn написа:  Дай му разрешение да работи във фонов режим.
Как по-точно мога да направя това при положение че текефона не е с root привилегий,не виждам никъде в настройките такава опция? Huh
Цитирай
#4

Не знам дали на Nokia менюто е по същия начин като на Samsung, но пробвай следното:
Влизаш в Настройки > Приложения. След това горе вдясно трябва да има бутон за допълнително меню, обикновено три точки. От него избираш Специален достъп и след това Оптимизация на батерията. Там намираш WhatsApp и изключваш оптимизацията.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Sicarius
Цитирай
#5

Благодаря ти много ivan_vylka.
При мен менюто е :
Настройки>Приложения и известия>Разширени>Специален Достъп на Приложението>Оптимизиране на батерията (спряно),лист с приложенията.
Избрах WhatsApp>Без оптимизиране.
Освен това отметнах и Адаптивна батерия (не знам дали е правилно) от Настройки>Батерия>Адаптивна батерия.
Цитирай
#6

Сега всичко наред ли е вече?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Мисля че все-още имам някакъв проблем...
Снощи,през ноща докато телефона беше намален съм получил снимки,които не са се изтеглили и нямям нотификация?!?  Bu
Ще видя днес дали ще звъни.
Благодаря ти много.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)