Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на ОТА актуализации
#51

(2019-10-26, 07:09:58)dragozow написа:  А ти с какъв ром беше преди да получиш ъпдейта?
10.3.13.0 PFHINXM GLOBAL STABLE

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Цитирай
Аксесоари
#52

И аз съм с него, но няма още. Даже си играх с регионите, но няма ефект.
Цитирай
#53

Не съм сменял региони, сам си дойде.

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Цитирай
#54

При мен все още няма ъпдейт. Аз съм само с Ноте 7. Не е про. Региона си е България. Рома е 10.3.6.0 PFGEUXM. Ако не дойде ъпдейт до началото на ноември (1-5) ще се окаже че всички лъжат. Не само х..мивей. И ще е последнато ми купуване на баш китайски телефони (Lenovo, Xiaomi, Moto и др.) Трябваше да дам повече пари и да си взема OnePlus( само това си струва от тамошните марки) ама е късно вече.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

То пък чудо голямо като дойде ъпдейта по-късно.Все едно нов телефон ще пратят.Всичко си работи на пушка,няма проблеми с крашове и други неща,батерията си държи нормално.Когато дойде-тогава.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
[-] 3 потребители изказват благодарност на Gravedigger за това мнение:
  • bimmer7805, dgrozev1, milenvn
Цитирай
#56

Би трябвало да получат ъпдейт, пише го, не е ясно само в какъв ред. Xiaomi предполагам си пазят сървърите, още преди 2 месеца бяха продали над 20 милиона Redmi Note 7 само, отделно другите модели. Представете си например 40 милиона заявки какво ще причинят на сървъра.
Аз също съм си купил Xiaomi заради ъпдейтите, преди години имах Redmi note 2(по спомен) и след него имах три броя Ulefone Power, там ако получиш един ъпдейт трябва да се радваш, въпреки, че е съвсем чист Android.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dragozow за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#57

А за бъговете не съм съгласен че няма. Има и то доста. В съседната тема има писано.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

(2019-10-26, 12:35:44)slavimi написа:  А за бъговете не съм съгласен че няма. Има и то доста. В съседната тема има писано.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
И кви са те, дреболии? Иди при другите да видиш какво е бъг. Те айфоните се скъсаха от бъгове, ти за нашите 2 бъга се вайкаш.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#59

(2019-10-26, 13:23:22)trifon81 написа:  И кви са те, дреболии? Иди при другите да видиш какво е бъг. Те айфоните се скъсаха от бъгове, ти за нашите 2 бъга се вайкаш.
GPS-а например един ден ми хваща другия ден не иска, а капак на всичко беше когато днес сутринта не можех да набирам след което едвам успях да го рестартирам чрез продължително задържане на бутона за изключване. Педи няколко дни пък екрана не искаше да изгасне по време на разговор въпреки че покрих датчика с ръка та се наложи пак да го рестартирам. Телефона ми е европейска версия закупен от технополис и ако на това колега му викаш дреболии. За пръв път ползвам Xiaomi но нещо почват да ме разочароват и ако не си оправят бъговете рано или късно ще отиде в продавалника.
Цитирай
#60

Моят телефон също е купен от Технополис и нямам проблем с изброените проблеми от esil2

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#61

Докато ползвах Ноте 7 също не съм срещал споменатите бъгове. Възможно е телефона на колегата да има някакъв хардуерен проблем. Но не бива от една бройка от един конкретен модел да се правят гръмки и крайни изводи и заявления.


Цитирай
#62

До esil2.В началото имахте коментари че сте много доволен от RN7.Възможно е да сте сложили някои зловреден софт който да е причина за това.
Хард ресет .... И след това към техното,имат стабилни гаранции.
Трябва да ти кажа че нa жена ми увисна дисплея на пиксел 3 Хл вчера и след рестарт се оправи а е 5 пъти стоиностa нa RN7.Втори близък се оплаква от не коректна работа на сензора за близост на Хуавей говоря за топ модели единия беше Хонор вию 20 другия П нещо си,все апарати 4-5  над цената на вашия.

Redmi note 7 4/64
[-] 2 потребители изказват благодарност на bimmer7805 за това мнение:
  • milenvn, rd5kov
Цитирай
#63

Колеги, някой друг с Pro да е получил ъпдейт?
Цитирай
#64

dragozow написа:Колеги, някой друг с Pro да е получил ъпдейт?
Ти с китайска версия ли си,или еу ром?моя дойде преди една седмица
Цитирай
#65

Някъде пишеше че miui 11 щяло да дойде другия месец обявените срокове били за бета тестерите. А на някои по нагоре искам да кажа да си ги мерят другаде и да не съсипват темата. Форума е за всички и млади и стари и всеки е длъжен да уважава чуждото мнение
[-] 3 потребители изказват благодарност на paganini за това мнение:
  • dak81, onyx_82, tenekia
Цитирай
#66

Почистил съм дискусията от лични нападки между потребители.
Пишете по темата за ОТА ъпдейти.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#67

(2019-10-27, 15:21:37)Kiridedra написа:  Ти с китайска версия ли си,или еу ром?моя дойде преди една седмица

Global rom
Цитирай
#68

Колеги на някой с Redmi Note 7 Global Version да му е дошъл ъпдейта? На мене още не ми е дошъл. В момента съм на регион Мексико.
Цитирай
#69

https://www.gizchina.com/2019/10/28/miui...-in-india/

Значи скоро и ние да очакваме Smile
Цитирай
#70

Дойде при мен.
Цитирай
#71

С коя версия на MIUI си колега ?
Цитирай
#72

11.0.5.0
Цитирай
#73

Не, преди 11-ката с коя беше? Апарата ти какъв е глобална или европейска версия ?
Цитирай
#74

(2019-10-29, 16:36:59)dragozow написа:  11.0.5.0
С кой регион сте?
Цитирай
#75

10.3.13 или нещо такова, с pro съм. Региона е Индия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)