Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на ОТА актуализации
#76

Кога ще дойде този ъпдейт!? Вече е 31ви.... Bu
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз съм от седмица близо с ъпдейта. [Изображение: 58bb70fe102d700374ce1fbef96b4390.jpg]

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на darksiders за това мнение:
  • Androivcho
Цитирай
#78

(2019-10-31, 14:14:27)Androivcho написа:  Кога ще дойде този ъпдейт!? Вече е 31ви.... Bu
И на мене още не е дошъл. На кой регион си?
Цитирай
#79

(2019-10-31, 15:37:19)Angel написа:  И на мене още не е дошъл. На кой регион си?

Русия
Цитирай
#80

(2019-10-31, 14:19:30)darksiders написа:  Аз съм от седмица близо с ъпдейта. [Изображение: 58bb70fe102d700374ce1fbef96b4390.jpg]

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
На кой регион си, че получи ъпдейта?
Цитирай
#81

България

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Цитирай
#82

Ако от тука изтегля ъпдейта и после натисна "Изберете инсталационен пакет" ще се инсталира ли или ще ми дойде TWPR или нещо подобно?

Вече и на мене дойде. ??

(2019-10-31, 16:10:10)Angel написа:  Ако от тука изтегля ъпдейта и после натисна "Изберете инсталационен пакет" ще се инсталира ли или ще ми дойде TWPR или нещо подобно?

Вече и на мене дойде. 


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#83

И при мен дойде, с Европейска версия съм и регион България.
Цитирай
#84

И при мен дойде,но сега не знам как да махна човечето до бутоните за навигация
Цитирай
#85

Вие върнахте ли фабричните настройки след като инсталирахте ъпдейта?
Цитирай
#86

И при мен дойде, не е нужно да се връщат заводските настройки!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolay за това мнение:
  • Androivcho
Цитирай
#87

И при мен го има.Ноут 7,глобален,от технополис,регион България.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gravedigger за това мнение:
  • Androivcho
Цитирай
#88

И при мен дойде. А за заводски не е лошо да се пуснат, за да се поосвежи машинката все пак. Винаги при голям ъп го правя навсякъде.

Poco F3
Цитирай
#89

Разбрахме че почти при всички е дошъл ъпдейта.Ако може да изкажете мнения за него?При колегите с ми9т има няколко оплаквания от дрейн на батерията,дали и при нас ще ги има?
Цитирай
#90

Току що проверих и изгря. Страх ме е да го сложа [Изображение: 9d6cbef00caa168b4762ada20bd270b7.jpg]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай
#91

След един час игра с 11ката,разлика не намирам,единствено нотификацията е оправена.
Цитирай
#92

А защо няма Always on display както трябваше да бъде?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

AOD е само за амолед дисплей, технически няма как да се изпълни на нашите.
Цитирай
#94

А нотификациите на заключен екран, нямаше ли промени и там - да преминава лента през целия екран и да се появява икона на приложението от което има известия.
Цитирай
#95

След доста човъркане по телефона откакто дойде ъпдейта мога да кажа само положителни неща.
Няма промяна в състоянието на батерията,същата си е като преди.
Не забелязвам досадния бъг с бързото писане на клавиатурата,което се появяваше от време на време.
Телефона по моя преценка работи доста по плавно,full screen gestures сега не се усеща чак такова забавяне,което ме радва.
Всичко си работи като преди,но по добре.
Цитирай
#96

Аз забелязвам поне за сега липса на бъга със сензора за близост при разговор.

Poco F3
Цитирай
#97

Свалянето на ъпдейта е спряло на 44%.След това Ъпдейта изчезна от актуализацията.Сигурно са го спрели.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай
#98

Аз още нямам ъпдейт. На регион Индия съм.
Цитирай
#99

И аз още нямам ъпдейт. Регион България.
Цитирай

Дс не са го спряли нещо. Аз снощи изтеглих, инсталирах и засега нямам проблеми никакви. Като се появи ъпдейта бх с регион Индия, после минах на Бг

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)