Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на ОТА актуализации

Аз го получих. Регион България. Сега чакам китайците да ни дадат Андроид 10. Ама няма да е скоро.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Тамън похвалил 11-та и сег забелязох че сензора за близост не работи... В смисъл не се изключва екрана по време на разговор, а преи ъпдейта нямах този проблем. Не съм му правиш хард ресет

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Дойде и при мен, глобална версия на апарата.
Цитирай

Тия са голяма работа...вчера имах ъпдейт но не го изтеглих,днес вече го няма....
Цитирай

(2019-11-01, 10:21:13)Pepifness написа:  Тамън похвалил 11-та и сег забелязох че сензора за близост не работи... В смисъл не се изключва екрана по време на разговор, а преи ъпдейта нямах този проблем.  Не съм му правиш хард ресет

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
При мен преди на няколко пъти се случи този проблем и се оправяше след рестарт на телефона. Интересно ще ми е сега с новото miui дали ще се появи
Цитирай

Не се оправя с рестарт

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Засега с новото миу при мен проблема със сензора се оправи. Не ми пали, екрана докато говоря.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай

Оправих го засега, с включване на Адаптивна яркост (бях я изключил), рестартирах

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Да май наистина е оправен сензора за близост .
Цитирай

При мен няма негативи с новия ром, нотификейшъните горе са оправени. Изчезна ми тапета, няма го и в маркета вече, но си харесах друг. Батерията при мен изкарва два дни с включени данни, безжична мрежа, блутуут, местоположение и др. Според мен няма значение от региона за ъпдейта, аз съм с Индия, защото в маркета има повече неща, но повечето е плява. Изключил съм всички Mi глупости, маркети, акаунти и др.
Цитирай

На нот 5 с xiaomi.eu бях по доволен от седмичните ъпдейти на MIUI 11. Имаше доста повече персонализации от сега.
Цитирай

Четох някъде че в miui 11 има крачкомер а такъв в моя телефон не намирам
Цитирай

Аз бих казал, че MIUI 11 е по-добре от 10-ката, по изчистено, с по-добри иконки, като цяло по-добре, само да ви попитам как става шрифта на часът, който показва до времето да е такъв като часа в лентата за известия?
Цитирай

(2019-11-03, 11:17:27)esil2 написа:  Четох някъде че в miui 11 има крачкомер а такъв в моя телефон не намирам

Да точно него го имах на xiaomi.eu и го заместих с Mi Fit а тук го няма...
Цитирай

крачкомер май има на регион ИНдия, но е пълен с толкова спам, че няма смисъл.
Цитирай

Къде е опцията за крачкомер? Сега смених регионан Индия, но не мога да го намеря. Бях свикнал с него на Huawei-a..

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Крачкомер има в регион Испания. Намира се в най левия екран.
[-] 2 потребители изказват благодарност на goroburgas за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

С Ноут 7 съм и още няма ъпдейт до 11. Смених няколко региона даже, не се появява
Цитирай

Ужас, и на щерчето седмичката още няма актуализация, но пък и аз съм изключил всички оутумеишъни по темата... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Снощи ми дойде и на мен. Бива като цяло, не съм правил хард ресет, защото за сега не виждам проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на majpetkov за това мнение:
  • suffer
Цитирай

При мен днеска дойде на миу11 11.0.4 стабилен,досега бях с 11.0.3,пишеше за някаква оптимизация,тел е рн7про китайска версия
Цитирай

И сега остава да чакаме Андроид 10, нали така? Какви са сроковете?
Цитирай

Мисля,че първата третина догодина ще е,или се бъркам
Цитирай

Едно от първите неща ковто правя е да спра оптимизацията на MIUI.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

И аз я спрях но всъщност какво прави или неправи тя?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)