Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20 Pro или P30
#1

Здравейте,

Моля за съвет относно това кой телефон да избера - Mate 20 Pro или P30. Цените и на двата телефона са сходни, като P30 е с 30-40 лева по-скъп.

Прочетох и изгледах доста материали по темата, но все още не мога да реша окончателно на кой модел да се спра.

На първо място държа на камерата, като и двата снимат почти еднакво и не знам дали има изявен победител в тази категория.
На второ място идва ред на дисплей и дизайн, като тук повече ми харесва Mate 20 Pro, въпреки че ночът е огромен и се набива на очи. Предполагам, че ще успея някак си да свикна с него.
Идва ред и на софтуер и поддръжка, като вярвам, че и двата тук са абсолютно равни.
Също така държа и на батерията, кой от двата ще ме изкарва по цял ден с интензивно ползване, така или иначе съм свикнал да зареждам всяка вечер?

Какво е вашето мнение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имах p30, сега съм с чистия Mate 20 и снима много по-добре!
Цитирай
#3

Бях пред същата дилема. И избрах mate 20 pro. Имам приятел с P30 и нощните снимки когато има светлини в определни участъци са доста по зле на P30. (И мен не ми се вярваше, но е факт с двата телефона при едни и същия условия в повечето случай нощната снимка от Mate е по добра, моля ако не сте пробвали да не спорите защото съм го видял с очите си). Други причини да избера Mate е 1440p, Stereo sound и по красивия дизайн като това е лично мнение. Причини да не искам мейта бяха дефектните LG дисплей, но реално ги подменят гаранционно, а и повечето вече са BOE.
Аз не съжалявам, че избрах Mate за мен е по завършения телефон от двата.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

Благодаря за мненията!

Изборът е ясен - Mate 20 Pro.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)