Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,
От 3 седмици насам не винаги мога да разпъвам видеото от тубата от 16:9 на 19:9 или 18 все тая.
Мислех, че е от някакъв ъпдейт, но вече три минаха а проблема си стои.
На моменти е.. пускам някой път се разпъва друг път не иска , кога както му дойде. 
Имате ли подобен проблем? Ако пък не може ли да се направи нещо?
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега това е от резолюцията на самото видео което гледаш!И при всички е така.
Цитирай
#3

Благодаря за отговора. Но ми е странно. 1 година нямах такъв проблем и съм гледал какви ли не клипове и винаги се разтягаха. Ако проблема е резолюцията, как тогава едно и също видео пускам го днес не иска, но експериментирам пускам го на утрето и хоп видеото се разтяга.
Цитирай
#4

Има два режима на гледане:
1. стандартен в оригиналната резолюция на видеоклипа;
2. уголемен, който да покрива целия екран на устройството. Активира се чрез жест тип „щипка“ с два пръста.

Samsung S9+ (G965F) | Android Q 10 DBT | Vivacom
Цитирай
#5

Там е работата, че "щипката" не работи при мен незнайно защо. Т.е не винаги но в 70% от видеата и това е от 3 седмици насам. Има нещо гнило но не знам какво е...
Ето преди малко пускам каквито и да са видеа и не помръдва нищо все едно е замръзнало. Затварям тубата изцяло и я пускам пак и вече се оправило. И така кога как му дойде много неудобно.
Цитирай
#6

https://vanced.app/

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

(2019-10-10, 12:14:19)Legend написа:  https://vanced.app/
До колко е safety това MicroG за акаунта?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#8

Няма проблеми, но само този сайт трябва да се ползва за apk-тата. Защото ги има на много места но това е единствения официален сайт.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)