Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зареждащ порт
#1

Здравейте! 
Имам странен проблем със Samsung s8+. 
Много бавно се зарежда и ми излиза някакъв удивителен знак. Не се свързва и с компютъра по никакъв начин. Някой да сподели, ако е имал такива проблеми и евентуално как ги е решил. 
БЛАГОДАРЯ!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да смениш кабела?
Цитирай
#3

Да, имам 2 оригинални за s8+
Цитирай
#4

Елементарно-почисти с клечка за зъби usb порта на самия телефон.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

може да е заради влага в порта - продухай го и изчакай 1-2 минути

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#6

За бавното зареждане провери с друго зарядно.

 
Цитирай
#7

БЛАГОДАРЯ ВИ!
Направих всичко възможно. Почистих порта хубаво, пробвах с друго зарядно от Note 9 и пак същото. Не се свързва с лаптопа. А Nota се свърза бе проблем го разпознава.
Цитирай
#8

Сервиз.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#9

Дъното на порта изчисти ли го, защото остава един слой е не дава на буксата да влезе до края

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

Имам същия проблем хора помагайте. Бърках с кво ли не и пак... зарежда се по 4+ часа и излиза съобщение че устройството се зарежда бавно. (Всичко оригинално)

Samsung Galaxy S23 8/256 Phantom Black | Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q 
Цитирай
#11

Ако не се оправи с друг кабел или друго зарядно, значи порта на телефона е сдал багажа. Носи се телефона в сервиз и го поправят.
Цитирай
#12

Fast wireless charge временно може за 3ч и нещо да се зарежда 0-100%

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#13

Проблема е, че го прави от време на време само, пък ми остава точно 1 месец до изтичане на гаранцията

Samsung Galaxy S23 8/256 Phantom Black | Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q 
Цитирай
#14

Иди на сервиз. Може да сменят и батерията. Определено като изтече гаранцията ще почне да го прави по-често, но вече няма да имаш гаранция.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)