Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аларма на galaxy watch active 2
#1

Понеже това ми е най-важната функция Smile как да настроя, когато се включи алармата на телефона да звъни и на часовника. Когато си настроя аларма директно от часовника си звъни, но от телефона не. Другите известия си работят.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега сори, че няма да е по темата, но понеже не са ти отговорили 13 дена, мисля че няма и да го направят, а и се надявам досега да си решил проблема си. Така да се върна на едно-две питания, които имам за часовника, понеже възнамерявам да си купувам такъв. Ако някой е писал, в messenger & viber, в някаква група да кажем и има повече съобщения можеш ли да скролваш на часовник и да прочетеш всички? Също като четеш съобщението видях че има опция да натиснеш на един микрофон и да издиктува каквото искаш да отговориш - става ли да му диктуваш на български? И последен въпрос можеш ли да плащаш с NFC, с приложения като phyre и други подобни (не самсунг пей, за него е ясно)?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

За viber специално получаваш само последния текст и съответно може да отговориш, но не знам как е в групи.
За месинджъра е същото, но има и вариант да отвориш фейсбук месинджър през браузера и да си го ползваш като пълноценен месинджър заедно със историята.
NFC не съм се интересувал, но май е само за samsung pay. В темите за безконтактни плащания днес един колега писа, че е подкарал самсунг пей в България, но ще е трудно. Телефона и часовника ми са на английски и не можеш да му диктуваш на български. Разпознава ги като английски думи

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Ясно... Благодаря много колега, аз сега съм с един pebble и при мен е така viber-a, затова исках да разбера как е на самсунга, да знам да взимам ли. Но явно ще се насоча към wear os. Пак благодаря за инфото.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

имали функция да сигнализира на всеки кръгал час
Цитирай
#6

Колко време му кара батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Има функция да сигнализира на всеки кръгъл час. След сваляне от зарядно изписва, че остава батерия за ден и 20 часа. Зависи как се ползва. В смисъл: какво измерва, колко често измерва и т.н. Ако се ползва само за часовник изписва, че остават около 20 дни.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Не ме вълнува какво изписва а реално колко изкарва батерията с постоянно отчитане на пулс и запис на сън. Ако ми трябва да ми показва само часа, то тогава ще си нося Касиото, дори на моят Watch съм му спрял АОД-то.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

Колкото изписва, толкова изкарва. Когато спя го свалям. От сутрин до вечер с включен крачкомер, проведени 4,5 разговора през часовника и измерване на пулса на 10 мин. батерията пада на 40-50 процента.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

2 дни невъзможно, ако всичко ти е включено. Цял ден със сигурност кара.Общо взето го зареждам всяка сутрин докато се оправя.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#11

С други думи при часовниците Самсунг я карат крачка напред и две назад. Важното е да се вадят нови модели с и да се прибират парите на потребителите.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#12

Ако AOD е пуснат, не мога да изкарам 2 пълни дни без заряд.
Ако АOD е спрян изкарвам 3 дни и малко.

До тук обаче, свалям часовника като се къпя и го слагам да се зарежда.
За 20-30-40мин успява да вдигне някакъв процент и до сега с такива междинни зареждания съм нямал проблем и си държа AOD включен винаги.

Това е с часовник 44мм на около месец
Цитирай
#13

Чудя се кога Самсунг ще спрат да продават илюзии на клиентите си:
ЕКГ
Плащаш предварително за нещо, което се надяваш че може и да получиш някой хубав ден а може и да си останеш без него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#14

Така е, уж около нова година щяха да го пуснат...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#15

Между другото да се похваля че минах във вашият клуб на собствениците на Watch  active 2, след вече трикратно посещениe в сервиза на Самсунг на моя Watch 46 mm. Просто ми писна да стоя без часовник и взех този, до като чакам след връчването на протокола от Самсунг в офиса на Теленор от Теленор в София да вземат тежкото решение дали да ми го заменят с чисто нов или да ми върнат парите.

При моето ползване с постоянно измерване на пулса, следене на съня, напълно изключен екран , който включвам само с бутон живота на батерията е повече от добър. Часовника кара по 4 денонощия с едно зареждане, което е два пъти повече от това което очаквах.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#16

Дойде ми металното безелче на ringke, което си поръчах от Амазон и ми излезе майка си и баща си но предпазва перфектно ръба на дисплея и корпуса на часовника като по никакъв начин не пречи на работата на въртящият се тъч безел. Тези дни ще ми пристигнат и от Али-то и 3 броя стъклени протекторчета с което часовника ми вече ще е изцяло защитен и няма да се притеснявам във фитнеса живот и здраве като отвори. Това смятам че ще наклони везните в полза на Active 2, а евентуално подменения чист Watch ще отпътува към OLX.
[Изображение: 889195.jpg]
[Изображение: 889196.jpg]
[Изображение: 889197.jpg]
[Изображение: 889198.jpg]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#17

Измерване на кръвно

Най-накрая може и да заработи нововъведението с което толкова беше рекламиран часовника.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)