Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

random рестарти на p20
#1

Случайно на някой да му крашва и рестартира телефона тези дни ? 

След актуализация на някои Huawei приложения като теми , здраве , care и сие телефона почна да си замръзва при светване на екрана и да се рестартира от само себе си на случаен принцип. Понякога замръзва/крашва и се рестартира понякога директно се рестартира. В момента докато пиша тази тема получих съобщение по месинджър и без дори да съм светнал екрана просто чух звук и телефона се ресна. Нищо не е инсталирано през изминалите 2 дни освен ъпдейтите на huawei приложенията .

Само на мен ли крашва или и при Вас е така ?  Rolleyes Huh

Huawei p20

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи фабричен резет с триене на всичко
Цитирай
#3

(2019-10-13, 17:07:58)tiesto_pld написа:  Направи фабричен резет с триене на всичко

Да е ся тръгвам да трия всичко  Lol

Питах дали и на други хора с P20 им се реска , а не какво да направя . Аз много добре знам какво да направя и като цяло не съм от хората които при първия краш трият всичко  Big Grin

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#4

(2019-10-13, 17:14:23)Ferotakis написа:  Да е ся тръгвам да трия всичко 

Питах дали и на други хора с P20 им се реска , а не какво да направя . Аз много добре знам какво да направя и като цяло не съм от хората които при първия краш трият всичко  Big Grin
Имаш Гугъл акаунт, имаш бекъп! Не буквално ще ти се изтрие всичко.
Цитирай
#5

(2019-10-13, 17:17:45)tiesto_pld написа:  Имаш Гугъл акаунт, имаш бекъп! Не буквално ще ти се изтрие всичко.

моя е без гугъл акаунт китайски е моя  Angel

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#6

(2019-10-13, 17:03:22)Ferotakis написа:  Случайно на някой да му крашва и рестартира телефона тези дни ? 

След актуализация на някои Huawei приложения като теми , здраве , care и сие телефона почна да си замръзва при светване на екрана и да се рестартира от само себе си на случаен принцип. Понякога замръзва/крашва и се рестартира понякога директно се рестартира. В момента докато пиша тази тема получих съобщение по месинджър и без дори да съм светнал екрана просто чух звук и телефона се ресна. Нищо не е инсталирано през изминалите 2 дни освен ъпдейтите на huawei приложенията .

Само на мен ли крашва или и при Вас е така ?  Rolleyes Huh

Huawei p20

Отскоро ми се случва екрана да замръзва понякога, а преди два дни телефона се рестартира докато водех разговор.
Да се надяваме да бъде временно явление...

Vall, Huawei Р30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vallio74 за това мнение:
  • Ferotakis
Цитирай
#7

А reset не помага ли?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Ferotakis
Цитирай
#8

Не знам не съм ресетвал но това явление е доста странно .
Залагам ,че е от ъпдейта на hicare но все още го наблюдавам за да установя кое точно срива цялата система .

ПС: Искам да помоля всякакви '' ресетна ли , фабрични даде ли " коментари да се опитат да се въздържат и да пишат само хора на които също им се случва подобно явление . Опитваме се да наберем информация за да установим дали проблемът е в някое приложение за да може да изпратим необходимите данни към Huawei за да го пачнат и да бъде отстранено при следващия ъпдейт. Пряко свързан съм с хора които '' ресетна ли го '' е последната им грижа .
Пример : Проблема с аудото в twitch след 9.1 го открихме ние и вече се работи по премахването му в актуализацията която ще дойде март месец

За това моля само инфо ако имате сривове/ крашове / рестартирания - какво сте инсталирали / променяли по телефона за да може да намерим причината.

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ferotakis за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)