Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчате ми навигация
#1

Здравейте  може ли да ми препоръчате най-хубавата навигация за андроид? Да има асистент за престояване и най - добрата карта за България. Пътувам най-вече в България и тя ми е приоритет. Няма значение дали е офлайн или онлайн картата!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Аксесоари
#2

Тествай Here Maps.

 
#3

Най-точна карта няма.Всяка навигация има различни грешки в картите. Сложи си 2-3 от популярните щом пътуваш често.

Pixel 7 Pro Hazel 
#4

(2019-10-15, 12:59:53)NoMaD написа:  Тествай Here Maps.
Тя мисля няма асистент за престроявания

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
#5

(2019-10-15, 12:20:13)Nikito82 написа:  Здравейте  може ли да ми препоръчате най-хубавата навигация за андроид? Да има асистент за престояване и най - добрата карта за България. Пътувам най-вече в България и тя ми е приоритет. Няма значение дали е офлайн или онлайн картата!
https://play.google.com/store/apps/detai...nemaps.gps        или   https://play.google.com/store/apps/detai....navigator . Ползвам ги и съм доволен .Обновяване на карти от програмата.Втората се обновявя по-често.Ползвам и  Waze ,но понякога прави невероятни маршрути извън градовете.   NAVIGON_v8.9.2.Amazon -има също автоматично обновяване с карти на Garmin . Малко е големичка по обем.Имаш я на лично.Има други ама трябва да се обновяват ръчно.Най лесно се правят маршрути с първата ,натискаш на маршрута и дърпаш по картата и го поставяш където искаш и се променя.Показва трафика и има малко настройки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • stefando
#6

Инсталирай си няколко приложения. Виж кое най-много ти допада и отговаря на критериите ти и използвай него. Всеки от нас ще ти даде съвет от негова гледна точка, която може да не съвпада с твоята.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • stefando
#7

В Навител има асистент, вградени камери, добра база с адреси. Предлагат тест период за 7 дни.
#8

(2019-10-16, 18:45:40)sapiora написа:  Инсталирай си няколко приложения. Виж кое най-много ти допада и отговаря на критериите ти и използвай него. Всеки от нас ще ти даде съвет от негова гледна точка, която може да не съвпада с твоята.
Напълно съм съгласен с мнението на колегата!
#9

WAZE - Просто е супер. Има всичко, което ти е необходимо и е напълно безплатна.
#10

Но е далеч от най-точната

Pixel 7 Pro Hazel 
#11

(2019-12-03, 16:50:50)nanobanano написа:  Но е далеч от най-точната
 
Здравейте колеги, 

Сподели една "най-точна" навигация ? 
 
Поздрави
#12

Както казах и по-горе,трябват 2-3 приложения.Аз лично комбинирам Google maps и Here Go.Пускам едновременно двете приложения и на телефона гледам google maps,a на смарт часовника Here.
Waze става за информация,но не и за точни адреси.И горните имат неточности.

Pixel 7 Pro Hazel 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)