Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте най евтината смарт гривна или часовник
#1

Здравейте както се рабира от заглавието. Имам нужда от. Най евтината смарт гривна или часовник . Която да ми показва нотификациите за входящи обаждания и sms от телефона. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.aliexpress.com/item/40001362...6b047c7b65
Ето-граничи с подаръка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на retyrn за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#3

Нещо от бг.

Нещо от бг магазин.
Цитирай
#4

https://www.technopolis.bg/bg/Fitnes-gri...K/p/579378

Има и по-евтини, но мисля че това си заслужава

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#5

Точно това за тия пари ама хич не си заслужава. Хонор банд 4 или 5 или ми банд 4 много по-добре
Цитирай
#6

Все пак иска по-евтина, а ти предлагаш модели два пъти по-скъпи. Шаомито за под 50 лв(емаг) си има известия и водоустоичовост.Иначе съм съгласен, че са по-добри, но за под 50 лв какво друго да избере?Освен това търси нсй-евтината за базови известия. Според мен това е абсолютния минимум иначе и аз бих избрал нещо с по-добър дисплей

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#7

Като толко е решил да тъни си остава варианта за М3 банд от Китай за 10лв. Иначе хонор банд 5 e на промоция 79лв
Цитирай
#8

Благодаря колеги взех honor band 5.за 79лв.Ама не Bu

Здравейте от магазина сега погледнах че са ми пратили мейл че неможе да ми пратят хнор банд 5
минавам на варията хонор банд 4 или редми м4 кой споре вас
Знам че не е по темата,но може ли телефона да ми е на бг меню а гривната на  английски.В смисъл бъркат ли се нещо нещата има ли някакъв конфликт заради това че са на ралични езици?Защото ми казаха че при първоначална настройка трябва да си сменя езика на телефона на английйски.И се чудя ако следтова го завъртя на БГ.дали няма да скапя нещата.Телефона е хонор 8Х.
Цитирай
#9

Пробвай, няма какво да скапеш

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#10

(2019-10-17, 09:45:58)i770514 написа:  Нещо от бг.
Xiaomi Mi Band 3 от БГ - тап
Mi band 3 - инсталиране на Български и други езици - цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#11

Благодаря за отговорите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)