Анкета: Притежавате ли Xiaomi Redmi Note 8T / Note 8 Pro? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Xiaomi Note 8 Pro
48.74%
58
48.74%
Xiaomi Note 8T
31.09%
37
31.09%
Искам само да виждам резултатите
20.17%
24
20.17%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Притежавате ли Xiaomi Redmi Note 8T / Note 8 Pro?
#26

Redmi Note 8 Pro green 64 GB от buybest.bg
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrisi1303 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#27

Скрийншот става с меню бутона и един от бутоните за звука.
Също като шорткът от Quickball Менюто (ако е включено)
Освен това може да се добави и като опция в преките пътища в Statusbar-А
Цитирай
#28

+1 Redmi note 8 pro от Техното Smile

So uncivilized.
Цитирай
#29

Един ден с телефона и мога да кажа, че съм много доволен.
За тези, които се чудят какво да вземат за тези пари... Този телефон е правилния избор! Smile

So uncivilized.
Цитирай
#30

Redmi note 8 pro от Технополис, в момента подаряват и външна батерия към телефона.
Много добри първи впечатления, добра камера, бърз и стои удобно в ръката.
Малко е тежък, но се свиква.
Цитирай
#31

Единственото, за което съжалявам е, че не взех 6/128, а 6/64, по простата причина, че с тая камера снимките стават убийствени и няма как да не заемат малко място.

So uncivilized.
Цитирай
#32

(2020-01-05, 10:45:28)Roskoo написа:  Единственото, за което съжалявам е, че не взех 6/128, а 6/64, по простата причина, че с тая камера снимките стават убийствени и няма как да не заемат малко място.
Е нали има отделен слот за карта памет за тази работа. По скоро 128 ГБ са необходи ако се инсталират много програми и игри.
Цитирай
#33

+ 1 Redmi Note 8 Pro 6/64 White. Smile
Цитирай
#34

Още един брой 8T. Споделете от къде да си взема читави предпазни стъкла и калъфчета, не виждам такава тема...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#35

Redmi Note 8T Blue 4/64 от Технополис. Разучавам го все още, харесват ми снимките и батерията която със ползване ме изкарва 2 дни Big Grin
Цитирай
#36

+1 Redmi Note 8T в черно от Теленор за братовчедка ми. Много е хубав.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#37

Хайде и аз се оборудвах с един син Redmi Note 8T 4/64GB от Технополис покрай промоцията им тези дни. Много е шукар с тези цветове а батерията държи покъртително. Имам 2-3 забележки спрямо стария Note 5 AI, но не е болка за умиране на фона на многото нови неща.
П.С. Продавам вярната Note 5-ца с остатъчна гаранция и подаръци, има тема в раздела за алъш-вериш, а може и да се договорим нещо на ЛС Smile

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#38

Да се отбележа и аз, от 3-4 дена съм с Redmi Note 8 Pro, зелен цвят 6/64. Минавайки през Redmi note 1/3/5/7 от последната 7-ца намирам 8 Pro за добър ъпгрейд и въпреки скептицизма към медиакет, смятам че този път нещата са към по-добро и G90T е един прекрасен процесор. До сега мога да кажа, че след товар и тестове не грее като котлон /както го изкарват/ и че е супер производителен изкара 285 500 точки на Antutu. Снима невероятно, наистина, батерията се представя също много добре, със смесемо ползване за 2 дена работа и 8-9 часа екран като за първи разряди намирам за прекрасно!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#39

Днес пристигна и моят note 8 pro 6/64 mineral grey.До сега бях с note 4x. Още не съм го разучил нацяло но смятам че е супер за цената си.
Цитирай
#40

От днес и аз с Redmi Note 8 Pro 6/64 blue

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай
#41

И аз да се запиша.
От днес с XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO 6/128GB FOREST GREEN от Vivacom.

GP8P
Цитирай
#42

(2020-01-30, 17:04:47)tuutii13 написа:  И аз да се запиша.
От днес с XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO 6/128GB FOREST GREEN от Vivacom.
Колега колко пари им даде на тези вампири?
Цитирай
#43

(2020-01-30, 18:11:45)T1k написа:  Колега колко пари им даде на тези вампири?
С план Smart M+ 390 лв.

GP8P
Цитирай
#44

Закупен от Vivacom в кеш 340лв. с 2 годишен договор.

Redmi Note 8 pro, 6/128 GB ocean blue.
Цитирай
#45

+1 Xiaomi redmi note 8 pro  6х64gb закупен от Технополис Варна
На 1 ден - изключително доволен от функциите които има!
Цитирай
#46

Из вече съм в клуба: +1 Note 8 Pro 6 GB/128 GB тъмни сив.

Android4e
Цитирай
#47

И още един XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO 6/128GB FOREST GREEN. От "бай алѝ"

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

+1 Redmi Note 8T Moonshadow Grey, 4/128 GB.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#49

Здравейте.Може би не е тук мястото но съм новак за това извинете ме.
Силно ме интересува как се представят реално батериите на 8Т и 8 pro и кой от двата би ми свършил работа(доста разговори на ден-логистик съм.Навигация редовно.Ровене из нета и фейса,вайбър и месенджер )
Ползвам в момента Хуавей п9лайт на 3години и батерията ме изкарва от 8 до 18 часа спокойно но после вече търся зареждачки.
Благодаря ви предварително и извинете ако не е правилното място.
Хубав и приятен ден желая.
Цитирай
#50

И двата са стабилни за това, което ти трябва. Имат големи батерии, както и достатъчно икономични процесори. С 8T съм и не го зареждам всеки ден (повече го използвам, когато не съм на работа). С навигацията ще ти падне по-бързо батерията, но пак ще изкара един работен ден.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)