Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся стоковия/оригинален файл/папка, друго за...
#1

Идеята на тази тема е да си помагаме, когато по различни причини /root-ване, мод-ове, флашване, префлашване и др. щуротии, които правим с телефоните си/ изтрием, заменим и т.н. някой оригинален/стоков файл/папка и др. и не сме си го/ги бекъпнали. Случва се на всеки...
За целта моля търсещият да упоменава за кой точно модел телефон, фърмуер/rom се отнася /ако има значение/ и разбира се точният път до търсеното в устройството.

На мен ми трябва файлът gps.conf , който се намира в директорията Root -> system -> etc
Фърмуерът ми е в подписа, но мисля, че файлът е универсален. Нека все пак да бъде от стабилен фърмуер за MI 9T или Redmi K20

Благодаря!  
Шъ Storstark с нещо ново - я мод, я упътване...  Big Grin

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-10-18, 20:25:35)hrissim написа:  ...
На мен ми трябва файлът gps.conf , който се намира в директорията Root -> system -> etc
Фърмуерът ми е в подписа, но мисля, че файлът е универсален. Нека все пак да бъде от стабилен фърмуер за MI 9T или Redmi K20
...
Благодаря на колегата ivd345, който ми прати връзка за сваляне на файла на ЛС - явно е трудно да се намери във форума инструкция за прикачване на файлове към пост.
С негово разрешение прикачвам файлът /в архив - .zip/, който той ми прати. Свален е от "Xiaomi Redmi K20 pro, който след флашване на стабилен глобален РОМ е Mi 9T pro , версията на софтуера е Miui Global 10.3.2.0. ( PFKMIXM)":
.zip gps_conf.zip Размер: 3.06 KB  Сваляния: 0

Този файл е универсален явно за всички телефони от този раздел, защото при мен работи,  а моето физическо устройство е MI 9T, фърмуерът ми е за K20, на колегата физически устройството е K20 Pro, с фърмуер за MI 9T Pro.
Въобще голяма веселба  Big Grin

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)