Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Miui 11.0.2.0 Stable китайски ром за K20 pro - впечатления
#51

Дублирането е защото имаш и фирмените, МИУИ приложения и гугълските варианти на същите приложения. Ако можеш, изтрий гугълските. Ако ли не, поне ги изключи. Относно АppVault пробвай да му изчистиш данните и тогава да го спреш. Не съм сигурен, но може и да стане. Относно екрана, вероятно е бъг на андроида при връзка през блутут. Предполагам, че при нормален разговор, не през зъблето, дисплея си гасне, а и загасва про слагане на ухото...
[-] 1 потребител изказва благодарност на srhristoff за това мнение:
  • armsel
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-11-22, 10:53:06)srhristoff написа:  Дублирането е защото имаш и фирмените, МИУИ приложения и гугълските варианти на същите приложения. Ако можеш, изтрий гугълските. Ако ли не, поне ги изключи. Относно АppVault пробвай да му изчистиш данните и тогава да го спреш. Не съм сигурен, но може и да стане. Относно екрана, вероятно е бъг на андроида при връзка през блутут. Предполагам, че при нормален разговор, не през зъблето, дисплея си гасне, а и загасва про слагане на ухото...

Не мисля, че са google-ски дуближите... ще ги оставя за сега, че като трих което мислех е дублаж на галерията - сега не мога да play-вам клипчетата... Не съм се заигравал да видя какво трябва да върна...

АppVault не реагира на нищо - за сега ще го игнорирам и него.

За дисплея - да без син зъб си работи коректно.
Цитирай
#53

Някой да е обновил? [Изображение: ac3d08c40783108cccaefb682e0ffece.jpg]
Цитирай
#54

Систъм лаг къде го забелязаха на тая люта машина- падам направо... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#55

Скоро се очаква обновяване до Андроид 10 и за глобалната версия.

Като чета, първата година от съществуването на този телефон ще е съпроводена с постоянно чистене на бъгове. Първо след пазарната премиера, после след обновяването до MIUI 11, а сега следва появата на Андроид 10.

Почвам да си мисля, че изоставянето на старият ми Max 2 само с една версия на Андроид не е било чак толкова лоша идея. Шегувам се! Чакам ъпдейта и за глобалната версия, развитието е съпроводено с бъгове. Остава да се надяваме индийските програмисти да са яли вкусен ориз и Шива да е направлявал ръката им...

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)