Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola One Macro - Лични впечатления и коментари
#1

Серията смартфони Motorola One бе разширена с още един нов модел тази година, който вече се предлага и на българския пазар. Това е Motorola One Macro - устройство, за което се очаква да бъде сравнително достъпно и да предлага специализирана камера за макро снимки. Смартфонът разполага с 6.2" дисплей с HD+ (1520 x 720) резолюция, съотношение на страните 19.5:9, както и капковиден ноч.

[Изображение: c37e94982585797a71a1df2091f01736-full.jpg]

На борда си разполага с чипсет Helio P60, 2/3 GB RAM и до 64 GB вградена памет. Motorola One Macro ни предлага тройна основна камера, която включва 13 МР главен сензор, 2 МР дълбочинен и 2 МР макро камера за снимки от много близко разстояние до обекта. За селфи са заделени 8МР. Предвиден е и лазерен автофокус. Батерията е с капацитет 4000 mAh. В смартфона е положено отблъскващо водата покритие за предпазване от водни пръски, случайно намокряне или лек дъжд. Това обаче не го прави водоустойчив. 
Устройството се предлага от всички мобилни оператори и в обектите на Технополис, Техномаркет, Зора и Lenovo Exclusive Store, което показва, че Motorola му възлага големи надежди. Цената на Motorola One Macro е 399 лева, което го позиционира в най-масовия пазарен сегмент и на практика го прави едно от евтините устройства от серията One.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че не е най-евтиното устройство от серията One. Че аз моята класик Moto One я взех преди 5 месеца за 339 лв...
Цитирай
#3

Motorola One Macro:
  

 
Цитирай
#4

А1 обяви, че пуска пакетна оферта, която включва два от най-новите смартфони на Motorola – One Macro и Moto Е6 Plus: https://www.a1.bg/ustroystva/smartfoni/m...-plus.4197

 
Цитирай
#5

(2019-11-05, 14:08:40)NoMaD написа:  А1 обяви, че пуска пакетна оферта, която включва два от най-новите смартфони на Motorola – One Macro и Moto Е6 Plus: https://www.a1.bg/ustroystva/smartfoni/m...-plus.4197
Ползвам ги и двата но са взети по отделно, всеки ден съм с макрото и никакъв проблем за 1г. не ми е правил. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)