Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI MATE 20 LITE или HUAWEI P SMART Z ?
#1

Здравейте! Избора е между тези 2 машинки понеже ще се купуват от технополис а там няма кой знае какъв избор в момента. Телефона ще се ползва от жена. Имаше 2 шаомита  в средния клас на марката, които се оказаха пълен боклук. В рамките на 1,5г  и на двата им пожълтяха дипслеите  и реших са сменя марката тотално разочарован от това. В ценовия клас до към 500лв макс в полиса тези 2 модела ми грабнаха вниманието като са с близка цена. Искам мнение от запознати с 2та модела, кой има предимство и защо. Поздрави

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
Аксесоари
#2

P Smart Z - по-нов и по-иновативен (с изскачаща камера и без ноч). Откъм хардуер са еднакви, дизайна им е доста различен и е въпрос на вкус, но бих избрал P Smart Z.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#3

Аз също бих избрал P Smart Z.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

P smart Z си вземи . Само дисплей имаш отпред,без капки и изрези. И батерията му е много държелива. От 20 дни съм с него и забележки засега нямам.
Цитирай
#5

И жена ми си избра  P smart Z но  с тази излизаща селфи камера...ми бие на евтиния. Нещо друго близко до тези модели без шаомита да погледна?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
#6

Колега, малко в кръга на шегата да попитам, кой ще го ползва телефона, защото се получи леко объркване. Уж за жената, тя го харесала, пък на теб камерата не ти харесва и не става.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#7

(2019-10-25, 11:51:19)zevsa написа:  И жена ми си избра  P smart Z но  с тази излизаща селфи камера...ми бие на евтиния. Нещо друго близко до тези модели без шаомита да погледна?
 А какво не ти харесва в Mate 20 lite там селфито е доста прилично ( дори двойно) самия телефон е стъкло с метал и няма пластмаса и екрана е приличен , като се има в предвид идентичния процесор и почти еднаква батерия.... А и е малко по -малък на размери и дебелина.. ако е за жена е по-удобен,
Цитирай
#8

Ивайло69 сорка че се е получило малко разминаване но като се скапе техника в семейството ти е на главата Smile та имах предвид по малко да ме занивама с "това защо не тръгва" или "това така ли трябва да е" ? Мен ме грабва повече мейта но не можах да намеря някаква фрапираща разлика между двата,а мейта е 430лв в момента спрямо 470лв за P smart Z

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
#9

Колега, това беше по-скоро шега, ти си знаеш най-добре, който и да вземеш от двата поне батерия ще има винаги, в женски ръце май това е най важно поне така мисля аз от наблюденията около мен.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#10

Взехме P smart Z. Жена ми е доволна така че всичко е наред Smile Благодаря за помощта,живи и здрави Wink

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)