Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестарти от време на време без причина
#1

Здравейте, 

Случвало ли се ви е  вашият Oneplus 3 да се рестартира сам напоследък без явна причина. Случва се рядко може би веднъж два пъти на месец. Батерията изглежда да е в добро състояние, нормално се зарежда и държи прилично. Състоянието проверих чрез няколко програми че е добро. Не виждам някое приложение да причинява тези рестарти. По-скоро да са почнали от последният 9.0.5 ъпдейт или най - много от 9.0.4. В момента баща ми използва телефона  тъй че нямам по-точки наблюдения. Лайпнах му кеша в рековъри отново да видим дали ще продължи. 
При вас случвало ли ви се е нещо подобно напоследък, тези които все още си ползвате вашите OP3 ?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари
#2

Никога не се е случвало да се рестартира сам. Откакто е закупен при излизането му на пазара, та досега. В момента е с 9.05.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
#3

(2019-10-24, 21:58:18)tarlyo написа:  Никога не се е случвало да се рестартира сам. Откакто е закупен при излизането му на пазара, та досега. В момента е с 9.05.
Ами и аз не помня да съм имал такъв проблем преди. От 08.2016 до 10.2018 съм го ползвал. Сега му се рестартира последно като беше пуснал за малко фенера. След като лайпнах кеша проверих за очевидно проблемни приложения или нещо друго. При различни ситуации и не се рестартира, което ме довежда на мисълта че е на случаен принцип. Освен когато имам повече време да му пусна и един бенпмарк да видя как се държи под напрежение.и загряване.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)