Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 7 4/64, bluetooth проблем?
#1

Здравейте, от началото на седмицата съм с въпросния телефон /Xiaomi Redmi Note 7/ и всичко беше ок, докато не се помъчих да го свържа с блутуут колонка. Проблема е следния: Намира колонката като устройство и казва, че е сдвоен с нея, дори от колонката успявам да сменям песните, но не иска да прехвърли звукът от телефона към нея? Звукът остава да се чува от телефона, но не и от колонката! Дайте съвет какъв може да е проблема? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да си отказал някое разрешение при свързването. Пробвай отново, след като изтриеш и кеша.
Цитирай
#3

Не се получава по този начин. Пак е същото, не прехвърля звука.
Цитирай
#4

Колонката работи ли с друг телефон? Също така свържи телефона с друго устройство, например слушалка и виж дали всичко е ОК.


Цитирай
#5

Колонката работи с други телефони, не е в нея проблема. Оказва се, че май има някакъв бъг в MIUI 10.3.6 с който съм и аз, трябва просто да му кажа,че няма да говоря през блутута и тръгва. Ще чакам ъпдейта, да видя дали ще го коригират. Пробвах и на други две устройства, докато не забраних говора, не иска да работи.
Цитирай
#6

Можеш да опиташ ръчно да смениш codec-a от developer options - > Bluetooth audio codec.
Но ако е проблем с драйвъра - чакаш фикс или репортваш този бъг, понеже може да си единственият с този казус
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)