Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2020-02-15, 20:39:42)mititaki написа:  Здравейте!
Моля за помощ! Новия ми часовник Amazfit GTS от днес вече целия ден е с черен/неактивен екран. Мислех, че му е паднала батерията , но когато е на ръката ми светлинните индикатори отдолу си работят нормално . Преди час ми звъняха на телефона и часовника си вибрираше докато не вдигнах телефона. Сега вече включен да се зарежда пак не светва екрана и вече съм в голяма питанка какво му е.
Опитай се да ънпейрнеш часовника от Amazefit апп-а и рестартирай часовника.Ако след това работи екрана сдвои часовника отново.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nilson за това мнение:
  • mititaki
Цитирай
Аксесоари
#27

Оправих го, благодаря!

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#28

Здравейте!
От днес и аз съм собственик на тази джаджа. Още я разучавам и тъй като имам проблем с настройките имам нужда от Вашата помощ?

Как да настроя часовника ли, телефона ли, не знам, че да получавам известия на часовника за получени съобщения във viber, Messenger, whatsapp.
Цитирай
#29
Photo 

Тегли се програмата Amazfit от Google Playstore. https://play.google.com/store/apps/detai...ager&hl=en
Свързва се часовника с нея.След свързването се натиска "Профил"-долу вдясно на екрана.
Натиска се Amazfit GTS под "My device".
App alerts -ON
Manage apps-най долу на екрана се отмятат всички апове от които искате да получавате известия.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nilson за това мнение:
  • rymeto
Цитирай
#30

(2020-03-06, 23:58:28)Nilson написа:  Тегли се програмата Amazfit от Google Playstore. https://play.google.com/store/apps/detai...ager&hl=en
Свързва се часовника с нея.След свързването се натиска "Профил"-долу вдясно на екрана.
Натиска се Amazfit GTS под "My device".
App alerts -ON
Manage apps-най долу на екрана се отмятат всички апове от които искате да получавате известия.
Много Ви благодаря за помощта Smile Не бях видяла опцията за добавяне на аповете иначе другите отметки бяха включени и се чудех защо не се получават нещата. Сега се надявам всичко да е ОК
Цитирай
#31

Здравейте,
Когато се получи съобщение по вайбър показва ли се текста или само името на подателя,
Цитирай
#32

(2020-05-17, 20:36:15)bgeorgiev написа:  Здравейте,
Когато се получи съобщение по вайбър показва ли се текста или само името на подателя,
Изписва от кого е изпратено съобщението и цялото съобщение освен ако не е прекалено дълго 
и не може да се побере на екрана. Емотиконите от съобщението не излизат.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай
#33

Благодаря !
Цитирай
#34

Здравейте, може ли малко помощ. Купих си смарт часовник AmazFit GTS 2 свързах го с телефона ми Samsung Galaxy A51, когато някой ми звъни на часовника се изписва само телефония номер, какво да направя за да ми излизат и имената?
Цитирай
#35

В настройките на ZEPP не поиска ли достъп до контактите?
Ако трябва отидете в Permissions И дайте на Zepp ръчно достъп до контактите.
Не знам защо, ама ми се върти нещо, че някои функции работеха само с Xiaomi телефон. Дано да не съм разбрал правилно, че ще е тъпо Big Grin
Цитирай
#36

Благодаря за бързия отговор. Ходих в теленор и от там казаха, че може би ще трябва да чакам ъпдейт, за да ми се оправят контактите ? тъпо, но факт.
Цитирай
#37

Езика на телефона на български ли ти е ?
Цитирай
#38

Да, БГ е езика на тела, а на часовника е английски.
Цитирай
#39

Не е точно за GTS, а за GTR 2, но и при мен е същата история. Четох из редит, че се чакало ъпдейт, че нещо се било омазало. Иначе и аз всичко съм му позволил, но не иска да покаже име, само номер.

Изпратено от Poco X3

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#40

Ясно, да не се надявам значи много на ъпдейта
Цитирай
#41

Сложи за проба гсм-а на английски.
Цитирай
#42

Здравеите имам часовник 
Xaiomi amazif gts откъде се пуска да мери кислорода в кръвта  и стреса
Цитирай
#43

Сигурно ли е, че ги поддържа точно тези двете?
Цитирай
#44

Аз си го купих преди няколко дена и не съм ползвал досега смарт часовник затова питам ако някой може да ми разясни за тоя модел мери пулса но за стреса и кислорода казва че няма дани
Цитирай
#45

Като гледам спецификациите в официалния сайт просто не ги поддържа тези неща и можеш да изключиш от програмата прозорчето с тези данни.
Защото това си е настройка на Zepp приложението.
Цитирай
#46

Благодаря за отговора
Питам защото на едни колега му казали в магазина че на територията на малта аз съм в малта не се подържа показване на кръвно налягане и др
Цитирай
#47

Здравейте , как става да излизат известия от вайбър и т.н., че при мен не става ?
Цитирай
#48

Inns,
Свързва се часовника с програмата Zepp.След свързването се натиска "Профил"-долу вдясно на екрана.
Натиска се Amazfit GTS под "My device".
App alerts -ON
Manage apps-най долу на екрана се отмятат всички апове от които искате да получавате известия. я.След свързването се натиска "Профил"-долу вдясно на екрана.
Натиска се Amazfit GTS под "My device".
App alerts -ON
Manage apps-най долу на екрана се отмятат всички апове от които искате да получавате известия.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nilson за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#49

При мен нещо не става , иначе моят е GTS 3
Цитирай
#50

(2022-01-04, 11:04:23)Inna написа:  При мен нещо не става , иначе моят е GTS 3
Какво значи нищо не става? Не ви излиза такова меню или въпреки настройките отново не ви излизат нотификациите от Вайбър?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)