Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy watch active промоцията
#1

Здравейте колеги. Преди месец имаше промоция от самсунг, която при закопуване на S10,S10+,S10e  се регистрираш в samaung members и участваш за часовник galaxy watch active. Тегленето уж беше вчера и ряздадоха 2500 часовника, въпроса ми е има ли някой който се е регистрирал за играта и да е получил имейл от самсунг?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей!
Аз живея в Холандия и си взех S10, но тук промоцията беше за ВСЕКИ закупил от тези устройства. Аз се регистрирах и след 5 дни часовника ми го донесе куриер.
В БГ незнам какво се случва. Та точно поради причини като тази живея тук а не в БГ

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaskojj за това мнение:
  • pa800
Цитирай
#3

Колега, ако живееш в Холандия, трябва да си забелязал, че хората там са много практични и притежават удивителната способност да управляват бюджета си изключително ефективно. По тази причина, новите апарати от серията "галакси" биха били непродаваеми там, без някакъв допълнителен бонус. Качеството на човешкия материал у нас позволява търговията с нискокачествена стока на висока цена, поради което нито един добър търговец не би си развързал допълнително кесията. Достатъчно е да се хвърли бегъл поглед на политиката на Теленор, за да се убедите в горенаписаното.

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 7 потребители изказват благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • Bavarche, foxhd, kali_74, Luciana Bella, NaniG, pa800, tsvetan24
Цитирай
#4

И аз се чудех дали реално някой е спечелил. Няма как 2500 телефона да са се продали и 2500 човека да са се регистрирали. Дано пратят мейлите скоро иначе ще е доста съмнително.

Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Alex! за това мнение:
  • dodo_pv
Цитирай
#5

Споко, драмата беше същата и като раздаваха слушалките. След крайната дата мина ако не де лъжа седмица/две( а може и повече) докато пратят майл, дали печелим. Може да разгледате онази тема за по-точно инфо.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • Alex!
Цитирай
#6

Днес получих имейл, но ме притеснява дали е истински.
Цитирай
#7

(2019-10-28, 18:06:16)kokiii написа:  Днес получих  имейл, но ме притеснява дали е истински.
Какво те притеснява и можеш ли да го споделиш?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#8

За да Ви изпратим наградата се нуждаем от следните данни:
> Три имена
> ЕГН
> Адрес по лична карта
> Адрес за доставка
> Телефонен номер
от този имейл
samsung@broksvision.com

Постоянно получавам имейли от различни банки за тези данни.
Вече съм по предпазлив.
Цитирай
#9

(2019-10-28, 18:18:22)kokiii написа:  За да Ви изпратим наградата се нуждаем от следните данни:
> Три имена
> ЕГН
> Адрес по лична карта
> Адрес за доставка
> Телефонен номер
от този имейл
samsung@broksvision.com

Постоянно получавам имейли от различни банки за тези данни.
Вече съм по предпазлив.
Пълен скам... Ето какво получих за слушалките, вие си правете сметката какво и на кого давате. При регистрацията в мембърса имат всичко, което им е нужно за да се свържат с вас и да ви пратят наградата.[Изображение: 79e2fb48509a2d1220a1ac39b0d4af91.jpg]

Сори за ш*б*н*т* качество на скрииншота ама тъпия тапатолк вече иска да вип (2++лв на месец), за да качваш с добро качество.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#10

(2019-10-28, 18:18:22)kokiii написа:  За да Ви изпратим наградата се нуждаем от следните данни:
> Три имена
> ЕГН
> Адрес по лична карта
> Адрес за доставка
> Телефонен номер
от този имейл
samsung@broksvision.com

Постоянно получавам имейли от различни банки за тези данни.
Вече съм по предпазлив.
Не използвай и не давай такива неща, като отговаряш на мейли. Процедурата е супер лесна и се прави единствено и само през сайта на самсунг. Там се логваш с акаунта си и си намираш мястото, където се участва за наградата. Трябва ти име, адрес за доставка, цвят на часовника и има място където трябва да си напишеш или по-скоро да снимаш и ъплоуднеш баркода от кутията на телефона и снимка на фактура или касов бон от покупката. Нокой не ми е искам данни по мейл.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#11

(2019-10-28, 18:18:22)kokiii написа:  За да Ви изпратим наградата се нуждаем от следните данни:
> Три имена
> ЕГН
> Адрес по лична карта
> Адрес за доставка
> Телефонен номер
от този имейл
samsung@broksvision.com

Постоянно получавам имейли от различни банки за тези данни.
Вече съм по предпазлив.

Пропуснали са да поискат и номера на личната карта и копие от ключа за апартамента, за да си влязат да ти го доставят.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#12

Колега не е скам, броук вижън са представители на кампанията! И аз получих същия, пращай смело с тези данни нищо не могат да направят!    
Цитирай
#13

Важи ли още тая "промоция"?

Sent from my Samsung Galaxy S 10 plus using Tapatalk
Цитирай
#14

Свърши на 06.10 ... на 25ти беше тегленето
Цитирай
#15

Някой друг получавал ли е имейл?
Цитирай
#16

Аз получих имейл, но за всеки случай писах и на самите Брокс Вижън, за да видя дали е истина. Ето Какво ми отговориха:

"Здравейте, приложено Ви изпращаме Общите правила и условия на кампанията, с които сте се съгласили при участието си.
В жълто сме маркирали (за Ваше удобство) редовете, които отговарят на въпросите ви – там е посочено, че Broks Vision е медийната агенция, която съдейства на Samsung за реализирането на промоцията и е посочено, че наградите ще бъдат изпратени лично на адрес от наша страна в периода 31.10. - 07.11. Имейлът, който сте получил е напълно реален.

Що се отнася до личните Ви данни, знаем, че е притеснително да получите подобна молба, но всичко това е във връзка с член 35 от ЗДДФЛ, касаещ доходи от други източници, в която категория спадат и предметните награди над 100 лв. SAMSUNG се ангажира да внесе данъка за наградата авансово от Ваше име, но за счетоводни цели е необходимо да разполага с данните. Наш служител може да се свърже с Вас и по телефона и да му продиктувате данните си, ако не желаете да ги изпращате по имейл.

Оставаме на линия, ако имате други въпроси."

Съжалявам, нов съм и нямам идея как да прикача снимки.
Цитирай
#17

А на кой имейл ги изпратихте данните, защото аз направих RE, на полученият.
Цитирай
#18

И аз направих така
Цитирай
#19

Все още не съм получил имейл, вече започвам да се отчайвам Sad
Може ли да ми дадете мейла от който получавате писмата?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#20

samsung@broksvision.com
Цитирай
#21

(2019-10-29, 18:46:29)Alex! написа:  Все още не съм получил имейл, вече започвам да се отчайвам Sad
Може ли да ми дадете мейла от който получавате писмата?
Провери случайно в СПАМ

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#22

Получил съм само писмо за потвърждаване на регистрацията. Ще ги питам все пак утре дали съм спечелил.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#23

(2019-10-29, 22:01:03)Alex! написа:  Получил съм само писмо за потвърждаване на регистрацията. Ще ги питам все пак утре дали съм спечелил.
Аз го направих и чакам отговор на запитването.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
#24

Уж и аз чакам мейл...

Nokia 3310 -> S.E w200 -> S.E K750 -> S.E g700 -> i8910 ->i9100 -> N7100 -> sm-g935f -> sm-g975f
Цитирай
#25

Отговориха ми, че не съм сред печелившите. Изненадан съм, че са се продали 2500 телефона за 1 месец от само 6 търговеца и всичките са се регистрирали чрез приложението. Късмет на останалите Smile

Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)