Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy watch active промоцията
#51

Видял е той..... още сега от Теленор мога да си поръчам и бял и зелен и утре са при мен .
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-11-01, 09:46:47)Pelikana написа:  Добре, за 1-то ме съгласи с мейлите, за това няма как да имам информация, тъй като никой не споделя конкретно, но както и да е.

Сега за 2-то я ми разясни кое е "неадекватното" ? Как разбра, че няма в БГ зелен и бял?

Звънях на Техномаркет, Teхмарт, Технополис, Оригиналния самсунг магазин и Зора, всички провериха и ми казаха че във веригата им няма тези цветове и че след 2 седмици могат да доставят.

Цитат:Видял е той..... още сега от Теленор мога да си поръчам и бял и зелен и утре са при мен .
Промоцията вече мина... това беше през месец септември. Поредното неадекватно мнение.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#53

Телфона съм го купил от Технополис,
регистрирах го както се изисква и имах късмета да ме изтеглят.
Понежже искат лични данни се свързах със сътрудник на Самсунг, който ме 
увери, че всичко е точно(обяснение защо се налага това) и мога спокойно да си пратя данните по мейла!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#54

(2019-11-01, 20:38:29)chenio написа:  Телфона съм го купил от Технополис,
регистрирах го както се изисква и имах късмета да ме изтеглят.
Понежже искат лични данни се свързах със сътрудник на Самсунг, който ме 
увери, че всичко е точно(обяснение защо се налага това) и мога спокойно да си пратя данните по мейла!

Мейлът откога е? В смисъл от скоро ли е и дали продължава нотифициране на спечелилите или вече всички са уведомени и тече доставка?

S10 Prism blue
Цитирай
#55

(2019-11-01, 21:45:16)orlinst написа:  Мейлът откога е? В смисъл от скоро ли е и дали продължава нотифициране на спечелилите или вече всички са уведомени и тече доставка?
от 28 е и нямам представа дали продължават да пращат меили.
Цитирай
#56

(2019-11-01, 10:19:36)Alex! написа:  Звънях на Техномаркет, Teхмарт, Технополис, Оригиналния самсунг магазин и Зора, всички провериха и ми казаха че във веригата им няма тези цветове и че след 2 седмици могат да доставят.

Промоцията вече мина... това беше през месец септември. Поредното неадекватно мнение.

Днес се видях с един приятел,който работи в технополис Пловдив ,той ми каза, че никога не са има ли недостиг на S10/S10+ от към цветове . Единствено червения са го няма ли 2 седмици. И говорим за последните няколко месеца....... Ама ние сме свикнали винаги ,че някой ни лъже, че иска да ни прецака и така.....
Цитирай
#57

(2019-11-03, 14:35:18)martoo написа:  Днес се видях с един приятел,който работи в технополис Пловдив ,той ми каза, че никога не са има ли недостиг на S10/S10+ от към цветове . Единствено червения са го няма ли 2 седмици. И говорим за последните няколко месеца....... Ама ние сме свикнали винаги ,че някой ни лъже, че иска да ни прецака и така.....
Аз търсих Керамично бяло и нямаше. За това взех Бяла призма. Никой не знаеше дали ще има някъде. Звънях на Самсунг България, обиколих търговската мрежа, включително и Самсунг стор в The Mall. Дори се молих да направя ексклузивна поръчка на този цвят, но ми отказаха. Щях да го предплатя ако се бяха съгласили. Яд ме е, че взех телефона няколко дни преди промоцията с чаковника.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#58

За керамиките може и да е нямало ,аз имах предвид за стандартните цветове с 128гб памет . Не е приятно да вземеш телефона и след седмица да пуснат промото.....
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#59

(2019-11-03, 14:35:18)martoo написа:  Днес се видях с един приятел,който работи в технополис Пловдив ,той ми каза, че никога не са има ли недостиг на S10/S10+ от към цветове . Единствено червения са го няма ли 2 седмици. И говорим за последните няколко месеца....... Ама ние сме свикнали винаги ,че някой ни лъже, че иска да ни прецака и така.....
Честно казано не ме интересува информацията на някакъв си човек от технополис, когато търсих нямаше. Още ли не можеш да проумееш, че е невъзможно да са продали 2500 телефона?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#60

В това число влизат и бройките на S10Е,но все пак

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#61

(2019-11-03, 15:52:56)Alex! написа:  Честно казано не ме интересува информацията на някакъв си човек от технополис, когато търсих нямаше. Още ли не можеш да проумееш, че е невъзможно да са продали 2500 телефона?

Честно казано и мен не ме интересува ,че ти си търсил ама нямало . И да не мога да проумея !
Цитирай
#62

(2019-11-03, 15:52:56)Alex! написа:  Честно казано не ме интересува информацията на някакъв си човек от технополис, когато търсих нямаше. Още ли не можеш да проумееш, че е невъзможно да са продали 2500 телефона?
Я кажи защо е "невъзможно", за месец да бъдат продадени 2500 броя в промоция?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#63

(2019-11-04, 16:50:36)Pelikana написа:  Я кажи защо е "невъзможно", за месец да бъдат продадени 2500 броя в промоция?
1.Телефона е бил на 7-8 месеца, когато беше промоцията. Демек hype-a е минал.
2.Само определени магазини влизат в промоцията, което ограничава бройката значително.
3.Наложително е да се регистрираш в приложението - което ограничава броя отново, защото някои хора може и да не са чули за промоцията.
4.Според мен, базирано на моето търсене на бял и зелен цвят и неналичието им, вярвам че дори не е имало налични 2500 броя телефони.
5.Новите iphone-и излязоха тогава и hype-a беше около тях.
6.Не е имало никакво намаление в цената, дори в emag s10 беше по-евтин от останалите магазини с промоцията на часовника.

Сега разбра ли?

Ps. Не е за месец, а 3 седмици.

Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Alex! за това мнение:
  • dodo_pv
Цитирай
#64

(2019-11-04, 18:24:27)Alex! написа:  1.Телефона е бил на 7-8 месеца, когато беше промоцията. Демек hype-a е минал.
2.Само определени магазини влизат в промоцията, което ограничава бройката значително.
3.Наложително е да се регистрираш в приложението - което ограничава броя отново, защото някои хора може и да не са чули за промоцията.
4.Според мен, базирано на моето търсене на бял и зелен цвят и неналичието им, вярвам че дори не е имало налични 2500 броя телефони.
5.Новите iphone-и излязоха тогава и hype-a беше около тях.
6.Не е имало никакво намаление в цената, дори в emag s10 беше по-евтин от останалите магазини с промоцията на часовника.

Сега разбра ли?

Ps. Не е за месец, а 3 седмици.
100% съм съгласен!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#65

(2019-11-04, 18:24:27)Alex! написа:  1.Телефона е бил на 7-8 месеца, когато беше промоцията. Демек hype-a е минал.
2.Само определени магазини влизат в промоцията, което ограничава бройката значително.
3.Наложително е да се регистрираш в приложението - което ограничава броя отново, защото някои хора може и да не са чули за промоцията.
4.Според мен, базирано на моето търсене на бял и зелен цвят и неналичието им, вярвам че дори не е имало налични 2500 броя телефони.
5.Новите iphone-и излязоха тогава и hype-a беше около тях.
6.Не е имало никакво намаление в цената, дори в emag s10 беше по-евтин от останалите магазини с промоцията на часовника.

Сега разбра ли?

Ps. Не е за месец, а 3 седмици.

1. Това, че е на 7-8м не значи кой знае какво.
2. От тези магазини 3 от тях са Мобилни оператори (цената е значително по ниска при преподписване).
3. Да го ограничава се съмнявам. Това, че тука сме 20 човека не значи, че други не знаят какво и как да правят. (този момент го минахме с Слушалките при излизането)
4. Зеления е рядък. Бялата и черната призма ги има навсякъде. В случай, че беше човека който искаше Бяла Керамика то и той е супер рядък и може да няма наличност.
5. iPhone с тази цена спрямо конкурентите си особено в промоция не е толкова вървежен. Познавам доста хора които смениха iPhone след Х заради надута цена и буксуване на едно място.
6. В т.2 е намалената цена.
Промоцията относно закупуването на телефона не е ограничена. Условието е за активация в периода на промоцията.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#66

(2019-11-05, 10:47:08)Pelikana написа:  1. Това, че е на 7-8м не значи кой знае какво.
2. От тези магазини 3 от тях са Мобилни оператори (цената е значително по ниска при преподписване).
3. Да го ограничава се съмнявам. Това, че тука сме 20 човека не значи, че други не знаят какво и как да правят. (този момент го минахме с Слушалките при излизането)
4. Зеления е рядък. Бялата и черната призма ги има навсякъде. В случай, че беше човека който искаше Бяла Керамика то и той е супер рядък и може да няма наличност.
5. iPhone с тази цена спрямо конкурентите си особено в промоция не е толкова вървежен. Познавам доста хора които смениха iPhone след Х заради надута цена и буксуване на едно място.
6. В т.2 е намалената цена.
Промоцията относно закупуването на телефона не е ограничена. Условието е за активация в периода на промоцията.

"Купи и активирай Samsung Galaxy S10+, S10 или S10e в периода 09:00ч. на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г., и можеш да спечелиш един от 2500 часовника Galaxy Watch Active*."

Както последното изречение, така и останалите ти точки са абсолютно невалидни.
1. Значи доста.
2. Цената не е "намалена", а е просто обвързана с план и договор. Не е базирана на специална отстъпка.
3. Напълно го ограничава, това приложение samsung members няма никакви функции, че да накара някой да влезе и да прочете.
4. "Зеления е рядък" - пълни глупости
5. Тъпотия
6. Тъпотия x2

Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Alex! за това мнение:
  • dodo_pv
Цитирай
#67

РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ПРОМОЦИЯТА. Промоцията се провежда в периода от 09:00ч.
на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г. („Период на Промоцията“) за Участници, които са
закупили (НЕЗАВИСИМО КОГА) смартфон Galaxy S10e, S10 или S10+ („Устройство“) от официален
Партньор на Самсунг в България и са го активирали в рамките на Периода на Промоцията на
територията на България.

5.2. Участниците, желаещи да участват в Лотарията, следва:
a) в Периода на Промоцията (от 09:00ч. на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г.) да
активират смартфон Galaxy S10e, S10 или S10+.


1. Не значи. iPhone 11; Samsung S10; Samsung Note10; Huawei P30 и всичко свършва до тези 4 телефона в БГ които са актуалните флагмани. (Мейт 30 не го броя защото не се предлага официално тук)
2. Въпреки това тези които преподписват така или иначе ще плащат картата и телефона е на значително по ниска цена както и да го въртиш.
3. Не мисля, че промоцията е само и единствено обявена в Самсунг Мембърс.
4. На база Бял-Черен, Зеленият е по рядък и наличността е по-ниска и свършва първи.
5. Тъпотия...Защо?
6. Тук мисля, че пак ти го обясних в т.2

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#68

(2019-11-05, 17:21:07)Pelikana написа:  РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ПРОМОЦИЯТА. Промоцията се провежда в периода от 09:00ч.
на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г. („Период на Промоцията“) за Участници, които са
закупили (НЕЗАВИСИМО КОГА) смартфон Galaxy S10e, S10 или S10+ („Устройство“) от официален
Партньор на Самсунг в България и са го активирали в рамките на Периода на Промоцията на
територията на България.

5.2. Участниците, желаещи да участват в Лотарията, следва:
a) в Периода на Промоцията (от 09:00ч. на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г.) да
активират смартфон Galaxy S10e, S10 или S10+.


1. Не значи. iPhone 11; Samsung S10; Samsung Note10; Huawei P30 и всичко свършва до тези 4 телефона в БГ които са актуалните флагмани. (Мейт 30 не го броя защото не се предлага официално тук)
2. Въпреки това тези които преподписват така или иначе ще плащат картата и телефона е на значително по ниска цена както и да го въртиш.
3. Не мисля, че промоцията е само и единствено обявена в Самсунг Мембърс.
4. На база Бял-Черен, Зеленият е по рядък и наличността е по-ниска и свършва първи.
5. Тъпотия...Защо?
6. Тук мисля, че пак ти го обясних в т.2

РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ПРОМОЦИЯТА. Промоцията се провежда в периода от 09:00ч.
на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г. („Период на Промоцията“) за Участници, които са
закупили (НЕЗАВИСИМО КОГА) смартфон Galaxy S10e, S10 или S10+ („Устройство“) от официален
Партньор на Самсунг в България и са го активирали в рамките на Периода на Промоцията на
територията на България.

Никой не седи с изключен телефон, когато го купи.
1. Който е искал s10 да го е взел до 5 месеца след излизането му, след това дойде note10, хората уж взимат новите неща.
2.Това не е намаление само за S10, всеки телефон има по-ниска цена в мобилен оператор, не е подбуда да се закупи.
3.Не знам
4.Червения е рядък, зеления си е част от 4-те начални цвята.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#69

Днес получих СМС, че имам пратка в спиди от броук вижън ...
Цитирай
#70

(2019-11-05, 16:24:30)Alex! написа:  "Купи и активирай Samsung Galaxy S10+, S10 или S10e в периода 09:00ч. на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г., и можеш да спечелиш един от 2500 часовника Galaxy Watch Active*."

Както последното изречение, така и останалите ти точки са абсолютно невалидни.
1. Значи доста.
2. Цената не е "намалена", а е просто обвързана с план и договор. Не е базирана на специална отстъпка.
3. Напълно го ограничава, това приложение samsung members няма никакви функции, че да накара някой да влезе и да прочете.
4. "Зеления е рядък" - пълни глупости
5. Тъпотия
6. Тъпотия x2
Написаното е съвсем близо до истината, с много лека корекция по точка 5. В понеделник отидох да подменя лизинговия си жълт виетнамски боклук на Самсунг, за който си мислех, че е само недоразумение. Още по външния вид на последния модел айфон е видно, че е изключително неергономичен, заради лепнатите в задния ъгъл копчета за риза, играещи ролята на камери. Изключително неудобен е за транспортиране, което обезсмисля мобилните му функции и човек го подминава по дифолт. Нещо, което потребителят няма как да разбере за SGS10 серията само по външния вид.

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай
#71

(2019-11-05, 19:46:17)Alex! написа:  РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ПРОМОЦИЯТА. Промоцията се провежда в периода от 09:00ч.
на 16.09.2019г. до 23:59ч. на 06.10.2019г. („Период на Промоцията“) за Участници, които са
закупили (НЕЗАВИСИМО КОГА) смартфон Galaxy S10e, S10 или S10+ („Устройство“) от официален
Партньор на Самсунг в България и са го активирали в рамките на Периода на Промоцията на
територията на България.

Никой не седи с изключен телефон, когато го купи.
1. Който е искал s10 да го е взел до 5 месеца след излизането му, след това дойде note10, хората уж взимат новите неща.
2.Това не е намаление само за S10, всеки телефон има по-ниска цена в мобилен оператор, не е подбуда да се закупи.
3.Не знам
4.Червения е рядък, зеления си е част от 4-те начални цвята.

1. Никъде не съм казвал, че са го държали. И аз не вярвам да има такива, но знае ли човек Big Grin
2. Не е намаление, а просто доста по ниска цена от свободната продажба в останалите обекти на промоцията. Зависи и от плана де, но все пак доста хора купуват при преподписване. А тук дори и С10е щом участва (при слушалките С10е не играеше).

Като цяло все тая, но въпреки всичко аз съм на мнение, че има продадени 2500 бройки.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#72

Хайде да се похваля, часовника дойде.
Цитирай
#73

Снимки

Сой модел е?

Кой модел е?
Цитирай
#74

Не знам как да прикачат снимка, иначе galaxy watch activ сив.
Цитирай
#75

И моя е сив, мисля защото телефона ми е бял, но не съм сигурен. Колега ти с какъв цвят телефон си ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)