Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов телефон
#1

Здравейте, решил съм да сменям поостарелия redmi 4 prime с нещо по-съвременно и се колебая между Мi9 lite и Redmi note 8 pro. Ако някой притежава едно от двете устройства, да напише някой ред как се представя телефончето, има ли забележки. Гледах доста ревюта но не мога да преценя. Държа телефона да прави хубави снимки и от време на време някоя игрица. Досега всички телефони съм си поръчвал от алито, но като им гледам цените в момента за global version и настръхвам Yikes , затова предпочитам да бъде закупен от БГ, тъкмо и гаранцията евентуално ще може да се ползва.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих избрал Мi9 lite
Цитирай
#3

Един приятел има Redmi note 8 pro и мога да кажа, че е супер телефон. Ако играеш игри мисля, че той е фаворите. Дисплеят му е много добър. Снимките са супер. От батерията е много доволен.От изброените redmi note 8 pro е с най-мощен хардуер. Кажи речи двойно по-мощен от другите.

Само за инфо PUBG и Call of duty вървят перфектно с 60 fps.
Цитирай
#4

Note 8 Pro е по-производителен, обаче е с IPS LCD дисплей. При Mi 9 Lite е доста по-контрастен Super AMOLED. Има върху какво да се размисли.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

Здравей аз също се чудех дали 8 pro но игри не играя си вземах Мi 9 lite ми е по компактен , от дисплей, бързина, батерията около 1ден и малко направих с моя начин на ползване не го човъркам постоянно за парите си е добре от моя гледна точка да но съм ти бил полезен  Smile
Цитирай
#6

Благодаря на отзовалите се, засега съм се насочил към redmi  note pro 8. Доста си е големичък, тип тухла, но ще се свикне
[-] 1 потребител изказва благодарност на Glint за това мнение:
  • 1124
Цитирай
#7

(2019-11-01, 00:24:39)Glint написа:  Благодаря на отзовалите се, засега съм се насочил към redmi  note pro 8. Доста си е големичък, тип тухла, но ще се свикне
 
Вземи го под внимание това, тъй като не е маловажно. на мен ми е доста зор с подобен телефон, но то си е до човека. Иначе не изглежда никак зле на хартия.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)