Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да включим запис на разговорите при моделите на Xiaomi с Google Dialer?
#26

Добре де, нали има десетки програми за запис на разговори.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте.Имам следния въпрос свързан с редми ноут 8 про.В момента е с V10.4.5.0.PGGEUXM.Искам да сложа индонезийския ром, и да си го ползвам и ъпдейтвам него.Видях че има вариант за recovery, както и за fastboot.
Относно recovery, e ясно че трябва да му отключа буутлоадъра.При инсталация през фастбуут, задължително ли трябва да е отново с отключен буутлоадър?Или мога директно да флашна индонезийския вариант без отключване

Винаги съм използвал recovery, но ако има вариант да флашна индонезийския вариант, без отключване, бих се възползвал

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#28

(2019-11-03, 11:46:52)airbus написа:  Добре де, нали има десетки програми за запис на разговори.

Само ги има ,или пък се ползват с някой рут-нати устройства .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#29

Според инфо от тази девелоперска общност, записа на разговори ще бъде наличен в моделите на Xiaomi с Гугъл Дайлер малко след началото на 2020 година: https://t.me/xiaomiui/3326


[Изображение: 28457439.jpg]


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Arpad M, Be6i4, ronnie72, suffer
Цитирай
#30

Чудесна новина. Благодаря milenvn.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
[-] 1 потребител изказва благодарност на Arpad M за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#31

Вие за кой Call Recording пишете че го нямало, при мен винаги си го е имало и сега дори си записвам разговори с него направо от dialer-a ?

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#32

Виж пост 1 от темата колега. Става дума за моделите изброени там, които пристигат в Европa с Гугъл дайлър, вместо този на Xiaomi.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#33

Aха, ясно.Дано поне не отрежат с някой следващ ъпдейт и възможноста на тези които все още я имат

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#34

Днес взех Mi 9 lite. Също е с Google dialer.
Цитирай
#35

Страшен шит е този гугълски dialer спрямо този на xiaomi..
После що си ръчкам телефона, вместо да го държа сток.. е що ли...
Аз тия дни отключвам буутлоадъра и флашвам индонезийския ром.После ще търся опция да го крия че е отключен, защото подозирам приложенията за работата ми няма да работят.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#36

По руските форуми чета, че помага при някои от новите модели с Гугъл дайлър следното приложение:

Call Recorder Cube ACR
https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Ако някой пробва нека сподели впечатленията си.
1. Дали въобще работи?
2. Чуват ли се ясно двете страни?
3. На кой модел xiaomi и версия е изпитано?

Ще е полезно за всички, които се интересуват от това.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#37

При мен не работи.Чува се само пръщене.Redmi note 8 pro
V10.4.5.0.PGGEUXM

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#38

Аз си реших проблема.Отключен и флашнат с индонезийския ром.След 3-тия път успях да подкарам и работните си приложения.Всичко е 6.Не знам само дали ще получавам OTA ъпдейти.. но времето ще покаже Wink

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#39

(2019-11-08, 19:38:53)galev_90 написа:  Аз си реших проблема.Отключен и флашнат с индонезийския ром.След 3-тия път успях да подкарам и работните си приложения.

Честито Storstark  Нека видят и другите колеги, че няма нищо страшно в отключването и флашването на един телефон. А щом сте подкарал и работните приложения, които са доста специфични, значи няма проблем по принцип да се подкара каквото и да е.


Цитирай
#40

(2019-11-08, 23:25:08)milenvn написа:  Честито Storstark  Нека видят и другите колеги, че няма нищо страшно в отключването и флашването на един телефон. А щом сте подкарал и работните приложения, които са доста специфични, значи няма проблем по принцип да се подкара каквото и да е.
Реално погледнато ми трябват само Microsoft Outlook и Teams нищо специално, обаче не ги тегля директно от google play, ами исталирам едно приложение intune company portal и от него се въвеждат работните акаунти, след което то автоматично прави втори работен профил с втори google play и оттам се теглят " работните" приложения.. не понася руута, и отначало имах проблеми, но руутвах ънруутнах и го качих нанова и взе че захапа и си работят.. Smile Няма нищо страшно.Само трябва да се чете и да не се бърза като се правят такива манипулации по телефоните, защото не е като едно време да може да си правиш каквото искаш.Един грешен бутон или грешна версия, и brick-a е налице.. Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#41

За колегите с Mi 9T Pro/ Redmi K 20 Pro: записа на разговор и Xiaomi дайлъра присъства стандартно и в официалният глобален- индийски ром. Губи се NFC, но това не е болка за умиране. Ето линк към мнението на колегата, с описание как е инсталирал ром-а:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1589309


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#42

Писах преди време в темата без дори да си представя, че ще дойде и аз да търся начин как да ползвам дайлъра на Шаоми. Големи бози са забъркали от EU. Та ще си изчакам 168 часа, за да кача Xiaomi.eu ROM.

Без възможност за запис на разговорите телефонът е безполезен за мен, защото на ден провеждам множество разговори в движение и нямам възможност да записвам получената от тях информация.

Иначе Mi 9T си е много приятно телефонче, нямам търпение да го изпробвам в реална употреба и натоварване....

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#43

Само да попитам има ли вече някакви новини относно оправянето на проблема със записа на разговор очаквано след нова година?

А и да пожелая на форума Весели празници!!!
И щастлива Нова година!!!
Бъдете здрави!!!

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#44

(2019-11-05, 18:15:23)milenvn написа:  Според инфо от тази девелоперска общност, записа на разговори ще бъде наличен в моделите на Xiaomi с Гугъл Дайлер малко след началото на 2020 година: https://t.me/xiaomiui/3326


[Изображение: 28457439.jpg]
...
Чакаме това или слагаме xiaomi.eu, или четем пост 1
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Arpad M, milenvn
Цитирай
#45

(2019-12-24, 00:23:10)suffer написа:  ...
Чакаме това или слагаме xiaomi.eu, или четем пост 1
Да. Точно това имах предвид. Дали вече има нещо ново по въпроса. Но явно още не.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай
#46

Здравейте колеги, да разбирам ли, че освен чрез префлашване няма друга опция за запис на разговора чрез външна програма или инсталиране на xiaomi дайлер и контакти на Xiaomi MI 9T Pro?

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#47

Може с пач за Google dialer през TWRP
Цитирай
#48

Значи, пробвам с външна програма, нищо не се чува при записа, но интересното за мен е, че при ровене в настройките на външната програма ме пренасочи към настроките на телефона в меню за запис на разговорите, което иначе през настройките на телефона така и не мога да открия! Как така, скрито ли е това меню умишлено?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#49

Е ако си с глобален ром там тези неща нали са по региони?И да може да се скрие по принцип.
Цитирай
#50

Нова индикация в програмният код показва, че Google и Xiaomi работят по пускането на записа на разговори в телефоните на компанията, снабдени с Гугъл дайлър. Дано да стане по-скоро:

https://www.xda-developers.com/google-ph...recording/


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Arpad M, jiktak, ronnie72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)