Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да включим запис на разговорите при моделите на Xiaomi с Google Dialer?
#51

Това е добре, но ние в EU не вярвам да получим тази екстра. То и в статията си пише - "Дори и с добавянето на този код, ние не знаем дали Google ще позволи записване на разговори за всички потребители." Тиквите в Брюксел гласуват разни глупави директиви с които налагат само ограничения. Xiaomi затова започнаха да използват Гугъл дайлър за Европа, защото няма функция за запис. При Самсунг е същата работа, ромовете за Европа не поддържат запис на разговорите, но за Тайланд, Израел и т.н. го имат.

1916 
Цитирай
Аксесоари
#52

току що инсталирах Boldbeast на Mi Note 10 не рyтнато с версия на Miui 11 и се появи бутон за запис на разговорите в Google dialer пробвах го работи поне за изходящи .
Цитирай
#53

(2020-01-18, 18:49:23)beby78 написа:  току що инсталирах Boldbeast на Mi Note 10 не рyтнато с версия на Miui 11 и се появи бутон за запис на разговорите в Google dialer пробвах го работи поне за изходящи .
За автоматичен запис обаче иска Про версията да се купи, иначе записва само 30 сек. .....
п.п. Пробвах го,прави запис ръчно, но пак нищо не се чува при Mi9TPro ...

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#54

Google са пуснали запис на разговорите за определени модели на Нокия. Дори и да го пуснат официално за всички надали ще се появи в EU.

Кой е по-добрият вариант според вас, за да се "върне" miui dialer - индийски глобален или xiaomi.eu?
Цитирай
#55

И в двата случая отключваш bootloader (освен ако не отвориш телефона). За мен по-добрия вариант лично е Xiaomi EU. В индийския губиш и NFC.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Arpad M, nenovskip, suffer
Цитирай
#56

Xiaomi.eu
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#57

Здравейте,
За Xiaomi Redmi Note 8 Pro не работи начинът описан със Запис на екрана, не записва отсрещната страна.
Цитирай
#58

Дългото чакане приключи. Google най-после са започнали да пускат записа на разговори, засега в бета версията на приложението "Phone". Ако сте с Гугъл дайлър, ето тук се запишете за бета тестер, след 10 минути ще ви даде да обновите приложението: https://play.google.com/store/apps/detai...UVutr5UcLo

Засега записа работи на малко апарати: Note 8 Pro, Note 9s, Note 9 Pro. На Poco F2 Pro не работи. Други недостатъци- не сработва всеки път, предупреждава отсрещният участник, че разговора се записва. Да се надяваме скоро да бъдат изгладени нещата и всичко да работи на ниво. Разбира се, всеки който иска истинският запис и страхотното приложение на Xiaomi за разговори и смс-и, ще ги намери в xiaomi.eu или индонезийският ром за своето устройство!

https://www.xda-developers.com/google-ph...-globally/


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#59

Аз го изтеглих, но не ми дава пак да записвам? Note 8 PRO?
Цитирай
#60

Станахте ли бета тестер? Възможно е да пускат ъпдейта на вълни, а и въобще да не работи в ЕС заради GDPR. Засега имаме статията в xda и видео от руснак, който показва функцията в действие.


Цитирай
#61

Изписва ми ,приложението не е съвместимо с вашите устройства https://play.google.com/store/apps/detai...UVutr5UcLo

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#62

Записа на разговор е включен в гугул телефон само в тези региони в които не е забранен.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#63

^ Така и подозирах. Значи за ЕС не става. Продължаваме си по добре утъпканият път- xiaomi.eu или индонезийски ром на вашето устройство и няма грижи- записа на разговори е наличен и работи прекрасно!!


Цитирай
#64

Нов съм, как да разбера с кой дайлер съм, Gogle или MIUI ?

Скоро си взех Mi 10T Pro, MIUI Global 12.0.10 Stable.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#65

MIUI --> https://www.google.com/search?q=miui+dia..._uUbOgV2TM

Google --> https://www.google.com/search?q=miui+dia...Ow37TRJAfM
Щом е глобална версия апарата трябва да е с Гугъл.


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на andreti013 за това мнение:
  • Be6i4, skysoft
Цитирай
#66

ЧНГ на всички! Да попитам за някакво развитие по записите? Аз за момента с Глобал Рома съм сложил излекуваната версия на Cube Call Recorder и върши работа, но трябва да му се дадат всички разрешения, които поиска и пак отсрещната страна не се чува толкова ясно ... Абе става за сега .... Някой да е попадал на по-качествено приложение?

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#67

А защо не си сложиш индонезийския ром и пак го заключи, ако ти трябва nfc. Всичко си работи прекрасно. Аз в момента съм на xiaomi.eu и съм доволен.
Цитирай
#68

(2021-01-04, 11:00:13)emil11 написа:  А защо не си сложиш индонезийския ром и пак го заключи, ако ти трябва nfc. Всичко си работи прекрасно. Аз в момента съм на xiaomi.eu и съм доволен.
Не ми се занимава с префлашане, + това не съм отключил буутлоудера ...

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#69

Днес и аз се сблъсках за пръв път с кошмара наречен Google Dialer на новия ми Mi 9. Не подозирах че нещо може да бъде наистина толкова ужасно, докато не го изпитах и видях на живо. На другите ми по стари Xiaomi та съм с MIUI Dialer който е на светлинни години и като интерфейс и като функции и като възможности. Гуглите са предоставили един осaкатен, неугледен, user Unfriendly dialer който ми разваля целия кеф от готиния телефон. Не искам да префлашвам нито имам опит да правя подобни неща, а и телефона работи фантастично и невероятно. Остава ми да се надявам само че новия 12,5 ще е с MIUI dialer. Kръв нямам. Не мога да повярвам че нещо може да е направено толкова нескопосано.
ПП. Възмущението ми е породено не толкова от липсата на опция за запис на разговора колкото от цялостната промяна на архитектурата на интерфейса

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#70

Тук във форума прочетох за Cube acr програмката и я тествах на Mi 9 lite. Работи перфектно, кристално чист звук, функции старт/стоп... Който иска да си я свали.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 3 потребители изказват благодарност на росен2 за това мнение:
  • milenvn, redsys, suffer
Цитирай
#71

Тая програмка ми бръкна навсякъде. 1000 разрешения и персонализации. Не ми се вижда много сигурна от към защита на лични данни, но това е лично мнение. Пробвана, работи прекрасно.
Цитирай
#72

При мен даваше проблеми с високоговорителя (не искаше да го включва или изключва след като вдигнат отсреща) на глобалния ром и я махнах.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

(2021-01-12, 08:56:33)redsys написа:  Тая програмка ми бръкна навсякъде. 1000 разрешения и персонализации. Не ми се вижда много сигурна от към защита на лични данни, но това е лично мнение. Пробвана, работи прекрасно.

Мдаа... една от причините да я махна Big Grin . Просто прекалено нахална ми се стори ( то не че другите не са де  Smile, ) но поне си е откровенна и си ни го казва . Другата причина е, че когато си включа режима на Battery saver спира да работи, понеже трябва да е винаги във фонова готовност . Аз иначе често включвам режима Super saver поради факта че ми се налага докато се прибера в къщи. Третата причина - не ми записа разговор на микрофон. Само на говорител става, което също ми е неприемливо. Но и не съм я ръчкал в различните натройки а те са доста, може и от микрофон да става. Полезна функция и е възможността да записва от стартирането разговори идващи от непознати номера. Иначе качеството на запис е добро, чува се ясно и отчетливо, няма пращене, ответната страна също не забелязва смущения и влошаване качеството на връзката. Но в края на крайщата нищо не може да замени стоковия MIUI dialer с вградената му функция за запис.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#74

Cube acr при мен работи добре засега.

POCO M3
Цитирай
#75

Офф побърка ме тоя Google dialer, като оставим настрана липсата на запис на разговори, няма в целия свят по бъгав, неугледен, user Unfriendly , и смотан dilaler, побърка ме за сетен пореден път, мога цял лист от бъгове и простотии да му опиша тук, отдеве търсих историята на разговорите на един номер щото ми трябваше, и не мо га да я намеря и не мога... няма я никъде а не съм я трил, навсякъде влязох и я няма, в recent ми дава само последните два разговора ,а те са няколко, накрая написах името горе в полето и ми я показа цялата, добавя ми като sugested произволни номера отпред при фаворитите, не знам честно ви казвам тия от google искам да умрат, идва ми само заради боклучивия им dialer да си сменя хубавия телефон, много ме нерви, много.. До сега съм бил все с MIUI dialer и бех на седмото небе, вече почвам сериозно да се замислям за префлаш с EU или някакъв друг Rom, за отключване и др. глупосту къде и не ми рабира главата, о толкова ме е яд че даже и на този риск съм готов само и само да махна тоя цирей от телефона.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)