Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Watch - слухове, спецификации, коментари
#26

Е, не можеш да го сравняваш с verge. нищо общо нямат.
Различна ОS е най-малкото
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-11-23, 19:15:55)fotograd написа:  Разговор от часовника през телефона ще можеш да провеждаш, ако си търпелив и нямаш никакви претенции към сигнала. Човека с който ще говориш на десет секунди ще ти казва "ало, ало; не те чувам добре; да не затвори; много лошо се чува", но въпреки това е полезна екстра когато най вече телефона е далеч, ръцете са мръсни, на около има хора и се правим на тарикати и т.н.
Който иска да купува точно този часовник - да изчака до пролетта - ще са му оправили проблемите, ще са махнали патагонския език и ще може да се полза и при нашите мобилни оператори.
Мисля че сте абсолютно прави,  телефона е със базисен Английски и много от функцийте са на Китайски. Гаранция няма през АлиЕкспрес и ще има много неща, който ще дразнят.
Ето тук един си го е купил и вече пита за Глобал Ром и т.н.
https://forum.xda-developers.com/smartwa...e-t4002821
Въпреки всичко ще продължа да се оглеждам може да излезе нещо.
Инак ще трябва да се чака на пролет чак да дойде при нас. Аз лично ако успея да си го купя ще искам да го използвам с E-SIM с A1, с един телефонен номер.
Но това няма как да стане за сега.
Цитирай
#28

Не вярвам, че Е-сим ще работи в България. Според мен си заслужава да се изчака за глобална версия. Не съм виждал нещо с такава функционалност в този ценови диапазон. Ако не обяват глобална версия скоро обаче, ще трябва да се заоглеждам за различен вариант.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#29

Виждам че вече взе да се появява ни на други сайтове не само на Ali Express,  https://www.gearbest.com/smart-watches/p...id=2000001
Но цената все още е доста солена от първоначално обявената. Явно ще трябва да се поизчака за да си дойде всичко на място.
Цитирай
#30

За подобен часовник е нормално да бъде в рамките на този ценови диапазон. Има часовници на други марки, които са в пъти по скъпи. Но то големите надценките са от местните далавераджии. Чакайте часовника да се появи при нас - да видите за какво ще става дума - надценка поне 50-60% отгоре и по фрапантни случай ще има.
Цитирай
#31

Някакви слухове за втора версия ? Чува се нещо за Mi Watch Lite, обаче за 2 нищо не виждам.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#32

Те първата да пуснат глобално.. че гледам добри цени на китайската в али, но половината неща няма да работят тук, май
Цитирай
#33

Xiaomi Mi Watch - Видео.

 
Цитирай
#34

Здравейте !
Някой запознат с часовника знае ли дали има калибриране или е на база налягането ? 
На Igo и програма за Gps разликата е 1-2 м., А с часовника е стигало и 40м?
Благодаря !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#35

Моля ако някой знае да сподели за market, app или група където качват готини watch faces за mi watch lite? ОСвен тези в приложението, които не ми допадат и не се обновяват с нови

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#36

На първо четене не виждам да има външни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)