Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

От същата марка, amazfit pace е с добър GPS, като мисля че и първият stratos е ок. Но кой да предполага,че новите им модели са такива?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Днес пак тествах часовника на свързване и то след ресет - ами под 30 секунди. Явно съм уцелил бройка. Като тествам по - голям трак ще видя как ще се справи, но надявам се да не бъде така зле както казвате.
Цитирай
#28

Това е много относително, ако агпс-а ти е обновен скоро ще се върже бързо, доколкото е възможно.

Няма читави бройки, на всички гпс-а е трагедия.
И това си е общоизвестно.
Цитирай
#29

Все още не съм имал свързване над минута пък ти си знаеш.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#30

Зае*и свързването, направи 10 симетрични обиколки около блока и се наслади на точността на гпс-а.....
Цитирай
#31

Трака който направих с колата беше напълно точен. Тия дни ще ходя да по тичам или просто на разходка и ще тествам пак трак как записва.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#32

Ще е интересно да постнеш следващия track, но нека да се вижда сателитната карта, защото предното ти тракване е просто линия върху сив фон! В този случай не се вижда по какво си се движил.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#33

Няма нужда, видях за какво става въпрос. GPS на GTR е тоталната излагация(не вярвах ама ето че го казвам). Сигурно по клетките на оператора телефон ше е по точен. Направих няколко трака и не стават за нищо. Донякъде е точен ама ме прекарва през блокове, някакви гличове има покрай блоковете и не само. Абе прави сте че е смях с GPS на самия модел. Дори пред нас от паркинга до входа което са 100 метра не ги отчете правилно а го изчаках да помисли.

Та, може би сгреших че продадох T-Rex, ама тоя има предимства пред него като дисплея, батерията и визията. Като и трите са ми по-важни от GPS-а. Да не говорим и за по яките Watch faces. Просто като светне и кефи. Не че T-Rex няма визия или батерия. Или му е лош дисплея. Да не говорим колко милитъри стайл има и реално колко е по здрав. Просто му се накефих и реално GTR го замести в добрия смисъл. Но въпреки скапания GPS пак бих сменил рекса за GTR. Просто рекса явно не е бил "моя" часовник.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#34

Аз го ползвах месеци като часовник и за нотификации.
Има по-гъвкав откъм настройки софтуер от конкурента му - Хуауей.
Цитирай
#35

Здравейте някой от вас колеги да знае защо след около 1,2 часа изчезва температурата за времето,а след като вляза в приложението се появяват, amazfit gtr
Цитирай
#36

Не си ли отговаряш с въпроса? Явно при предното синхронизиране е синхронизирал до този момент и ако искаш времето да е актуално трябва по-често да синхронизираш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)