Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и препоръки за Андроид 10 -beta версии
#26

Излезе Бета 2, довечера ще я кача.
Към 800мб е, надявам се да има доста подобрения, не че Бета 1 е лоша.
Препоръчително е да се направи ресет.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега дай линк за бетата ако е за Samsung Note 10
Цитирай
#28

https://forum.xda-developers.com/galaxy-...2-t3987433

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#29

Пише sd card method на бета 2, въпроса е дали мога да я инсталирам по старият метод с adb?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#30

Не.Току що пробвах.Става само през sd card.Стана само с wipe cash.

(2019-11-18, 13:10:26)macko166 написа:  Колега дай линк за бетата ако е за Samsung Note 10
Ето линк.
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...2-t3987433
Внимавай с коя предишна версия си бил.Освен това пише,че това е ъпдейт през sd card.В ноте 10 няма карта,за това опитай да поставиш update.zip в основната директория на вътрешната памет и пробвай.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#31

Нямам сд карта, сложна станаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#32

(2019-11-18, 14:37:34)venes написа:  Не.Току що пробвах.Става само през sd card.Стана само с wipe cash.

Ето линк.
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...2-t3987433
Внимавай с коя предишна версия си бил.Освен това пише,че това е ъпдейт през sd card.В ноте 10 няма карта,за това опитай да поставиш update.zip в основната директория на вътрешната памет и пробвай.
Току що го качих през adb

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#33

Бета 2 ли? На Note 10+?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#34

Да, те са два линка, единия за adb, другия за sd карта.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#35

Днес изтеглих бета2 и при мен май една идея по стабилно върви спрямо бета1.Преди ъпдейтчето имах малки дразнещи проблемчета,като да се заклюва дисплея,докато разглеждам,замръзване на часовника в стендбай режим 2-3 пъти....Има опция в менюто да не показва при заключен екран при зареждане долу
Цитирай
#36

Beta2 (18 Nov) ZSK4 -> ZSK8 : N975F_ZSK4_ZSK8 (thanks to @dr.ketan)

Beta2 (18 Nov) ZSJF -> ZSK8 : N975F_ZSJF_ZSK8 INSTALL VIA SD-CARD METHOD!

Да ама едното е за ZSJF другото за ZSK4, моят телефон е ZSJF, което е със сд карта, мога ли да сложа другият файл пред adb, ако телефон ми е ZSJF, да не се батаряса нещоSmile
Или няма значение кой файл е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#37

Нали ти писах.Ние с теб сме с ZSJF.Без да правиш експерименти сваляш съответния файл ZSK8 преименуваш го.Копираш на сд карта.Отиваш в рековъри.WIPE CASH.Флаш на update.zip и си свиркаш.По-бързо от adb.

(2019-11-18, 16:04:55)Ивайло69 написа:  Току що го качих през adb
Но ти не беше май с ZSJF

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#38

Нямам сд, става ли в паметта на телефона?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#39

Мисля,че няма да стане.Рековъри няма да намери вътрешната памет.Сега пробвах и търси mount sd card.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • Steve
Цитирай
#40

Добре мерси, ще чакаме.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#41

Колеги, при Вас работи ли крайната светкавица на бетата? При мен нещо не захапва, но пък батерията е чук на втората бета.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#42

(2019-11-19, 20:42:00)Ивайло69 написа:  Колеги, при Вас работи ли крайната светкавица на бетата? При мен нещо не захапва, но пък батерията е чук на втората бета.


При мен си работи крайната светкавица с бета2.Дори след ъпдейтчето,поне при моето телефонче се усети по плавна и бърза работа спрямо бета1.Бях писал и в друг коментар,че при бета1 имах някои дребни бъгчета,които засега не ги виждам с бета двойката.Също така са добавили и опция в менюто да се изключи надписа при заключен екран,когато телефона се зарежда...което се очакваше от не малко хора  Visslar
Цитирай
#43

И при мен работи крайната светкавица.Впрoчем бета 1 и бета 2 съм ги инсталирал само с wipe cache. 

П.П.
 Ето и една добра новина:  "Съобщава се, че Samsung се стреми да пусне на пазара първата стабилна версия на Android 10 и One UI 2.0 преди края на годината"
Източник:
https://www.sammobile.com/news/galaxy-no...-soon-wfa/

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#44

И аз инсталирах бета 2, ами телефона върви страхотно.
Доста по-мазен е.
Не виждам нови добавени функции.
Едит:
След 11 часа от инсталирането и няколко часа ползване, батерията отново е страхотна, не съм правил ресет, само кеш ресет.
Не се усеща като бета, телефончето просто лети.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#45

Може ли някой да обясни как да инсталирам бета 2 за Ноут 10 (не е плюс)
Малко по-подробно и линк за сваляне на файла
Цитирай
#46

Бета 2 се инсталира през сд карта, не като бета 1 през adb.Тъй като ти нямаш sd card правиш следната препоръка. "ForNote10 users without SD card slot, can you use an external flash drive plugged into the USB C port"

С две думи външен четец на usb порта.Преди две години имах флашка usb-c към usb.Вършеше работа за такива случаи.След това влизаш тук .Сваляш бетата,четеш внимателно и изпълняваш.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-...2-t3987433

Има и възможност част от вътрешната памет да се форматира като sd card,но не ти го препоръчвам.Колега го е правил и не става.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#47

Аз опитах през ADB но на 47 процента ми изписа Installation Aborted....
Ще опитам през външен четец. Имам USB OTG дали ще стане?

Когато пуснат официало Андроид 10 дали ще получа ъпдейт?
Цитирай
#48

През otg трябва да стане.Официалната версия на андроид 10 ,мисля,че трябва да се инсталира през odin.Няма да стане през ota.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#49

Не става с USB OTG.... Couldn't find sd card
Цитирай
#50

Направи ли mount от recovery.Щом в xda го пишат,значи става.
П.П.В най_лошия случай,ще трябва картрийдър .

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)