Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и препоръки за Андроид 10 -beta версии
#76

По трагичното е, че само iPhone предлага повече поддръжка, другото на всички производители 2 години е все малко, и да по-добре е качеството.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#77

Абе не знам. OnePlus 5T излезна с Android 7 (2017), пък ще получи Android 10 през Q1 2020, та не баш 2 години.
Това, че самсунг и още няколко производителя поддържат устройствата си по 2 години (дори и по малко в някой случай) не означава, че всички го правят както си написал Stolt

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#78

(2019-11-21, 21:39:23)hazART написа:  По трагичното е, че само iPhone предлага повече поддръжка, другото на всички производители 2 години е все малко, и да по-добре е качеството.
С повече поддръжка освен възхвалявания във всяка подобна тема от тебе iPhone, за твое сведение Xiaomi, OnePlus и Pixel имат също.

 
Цитирай
#79

Аз Xiaomi 3 години поддръжка освен на MIUI да има, не знам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#80

Самсунг загубиха един клиент в мое лице Имал съм S6...S9 след който се зарекох за край на Самсунг. С Ноут 10 помислих че са се променили. Уви. Не са добре нещата и нищо не са поправили от години, дори камерата за мен е разочароваща. Вървят по пътя на Нокиа. Мислят си че няма кой да ги измести от върха на продажбите на мобилни телефони. Така ако продължават ще продават прахосмукачки и телевизори.
Цитирай
#81

Те и при телевизорите не са топ, там е LG, за прахосмукачки може би Big Grin , но пък и в паметите са доста добри.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#82

(2019-11-21, 21:35:45)Legend написа:  Само истински фен на самсунг може да каже такова нещо, страшна работа сте вие, като секта Big Grin

Ти прощавай, адекватен ли си? Прочете ли добре какво съм написал? Аз не съм фен на никой.
Но и новостите в Андроид 10 какви са? Има ли нещо революционно? Защото аз ТОВА съм написал. В iOS е още по-зле. Там вече имат dark mode. Хахаха
Иначе го ползвам на XS-а де.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • milss
Цитирай
#83

Айде да направим тема, в която се упражняваме, коя фирма да фалираме за колко време, защо и как. Стига сте спамили, все едно сте проблави всичката им техника и на всички други марки, че се изказвате толкова добре, че още малко ще ви повярва някой, че утре ще фалират.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • arrogant
Цитирай
#84

Има да, вграденото андроид ауто е доста полезно, също и възможността да дадеш права на приложенията да ти ползват локацията само докато ги ползваш, има още ама като гледам няма смисъл да ти обяснявам.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • arrogant, N.N.
Цитирай
#85

Еее все неща, без които не знам как съм живял....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#86

Що не си купиш една Nokia 2, ще ти върши същата работа като самсунга ти?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#87

(2019-11-21, 22:06:19)Legend написа:  Има да, вграденото андроид ауто е доста полезно, също и възможността да дадеш права на приложенията да ти ползват локацията само докато ги ползваш, има още ама като гледам няма смисъл да ти обяснявам.
Това с правата за локализация е интересно. Най-вероятно е една от причините за подобренията в батерията...
Цитирай
#88

(2019-11-21, 22:19:33)Legend написа:  Що не си купиш една Nokia 2, ще ти върши същата работа като самсунга ти?
Аз такава ползвам. Екстра е.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#89

(2019-11-21, 22:19:33)Legend написа:  Що не си купиш една Nokia 2, ще ти върши същата работа като самсунга ти?

Това важи за калкулаторите с камера и лого на зарзават. Радвайте се на супер подобренията с нови лайняни иконки, тъмна тема и файл мениджър които в андроид ги има от камара години. Тук е тема за Note 10+, а не за глупави обновления които те пращат през езера и сгради при навигация например.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
[-] 3 потребители изказват благодарност на HardrockMan за това мнение:
  • arrogant, milss, venes
Цитирай
#90

Има ли информация, кога излиза бета 3.
На андроид 10 най ми харесват новите жестове и плавните анимацийки.
Стана като Айфон, но отворена система.
Кефи меSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • arrogant
Цитирай
#91

Днес си направих експеримент с функцията за зареждане на други устройства без кабел. И останах изключително изненадан. Приятно при това.
Всички по ревютата говорят, че е почти неизползваема тази функция защото загубите на енергия били огромни, а зареждането било много бавно.
Заредих Ноут 9 от Ноут 10+. На деветката процентите бяха 95, а на десятката 66.
Тези 5 процента се заредиха за по-малко от десет минути, но колко точно немога да кажа защото очаквах да е дълго и не ги засякох. Да, ама не...
Освен това за 5-те процента получени от деветката, десятката загуби само 3 процента от батерията си.
Направи не ми се вярваше, но... Smile
Другото интересно е, че когато се напълни батерията на деветката, десятката сама изключва функцията, сигнализира с звук и изпраща уведомление, че устройството е напълно заредено.
Видимо огромните загуби на енергия при използването на тази функция и бавните скорости не се отнасят за Самсунг!
Цитирай
#92

Тук обсъждаме Android 10 beta.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#93

Упссс, грешна тема. Моля поста да бъде преместен в правилната тема...
Цитирай
#94

Ако някой иска да си включи запис на разговор се флашва този файл с Odin.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#95

2020 One UI 2
2019 само UI
Трагични от към софтуер

Колеги има ли някой, който се е регистрирал през Мембърс в тая бета OneUI???
Цитирай
#96

В България няма възможност за регистрация чрез мембърс.Всички използваме другия метод.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#97

Излезе beta 3.
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...433/page91

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#98

Сега пък със сд карта не става.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#99

В 4PDA eдин казва, че го е сложил с карта, при друг не ставало, в XDA казват чрез ADB, при мен дава грешка и на двата начина.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Със карта става перфектно.Още днес го сложих за минути.Но винаги преди това чистя кеша.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)