Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 6 Pro
#1

Здравейте, при работа с телефонът ми Xiaomi Redmi Note 6 Pro той просто заби и се изключи. След като пробвам да го включа просто светва логото mi.com за няколко секунди и изгася и така.. При задържане на бутона за усилване на звука и power бутона влиза във fastboot и до там.
Телефона е със android 9 ъпдейтван само с официални ъпдейти и закупен от мен чисто нов. 
Можете ли да дадете съвети или предположения какво се е случило и дали е възможно да се оправи. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Батерия сигурно ли е, че има?
Зарежда ли се като се сложи на зарядното?
Цитирай
#3

На мен на ми 8 така ми се получи няколко пъти, остави го повече време да зареди андроида. Аз го бях оставил за 10-на минути.
Цитирай
#4

Да, имаше батерия когато се случи така и когато го включа да се зарежда просто светва логото на mi.com и угасва след няколко секунди... И така се повтаря действието докато в включен да се зарежда.
Цитирай
#5

Най-добре да се отвори и да се преинсталира през EDL режим с тест поинт на дъното. Ако не си го оправил, пиши и може да помогна. Ще трябва и ауторизиран акаунт обаче, работя с един индиец.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • GalY0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)