Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube Vanced
#1

Здравейте колеги,
Някой качвал ли е YouTube Vanced на телефончето и може ли да окаже малко съдействие Smile
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го ползвам от доста време. Инсталацията е много проста за не рутнат телефон. Сваляш и инсталираш апк-та а от XDA и инсталираш. Важното е да свалиш MicroG за Vanced за да можеш да си влезнеш в профила.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#3

Като се опитам да сваля MicroG ми  изписва да проверя статуса на сървъра. Може ли да ми дадеш линк за  MicroG apk
Цитирай
#4

(2019-11-17, 12:01:59)djsnipa написа:  Като се опитам да сваля MicroG ми  изписва да проверя статуса на сървъра. Може ли да ми дадеш линк за  MicroG apk
Странно и при мен не се получава. Пробвай да си ги дръпнеш от тук https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/
Цитирай
#5

Пробвай тук :

https://vancedtube.com/microg/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#6

Абе хора  кво стана с тоя YouTube Vanced. До ся никъв проблем  ся вече въобще не работи картина в картината. Направо забива телефона кат се опитам да го смаля. Май стана след като ъпдейтнаха WebView  от плейстора.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

При мен си работи PiP от Vanced, Chrome, Youtube приложението, Facebook и клипчетата от галерията. В play store WebView пише че е инсталиран, но е деактивиран

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

Пробвах и Мапс и там е счупен PiP.

Буквално по-рано днес нямаше никакъв проблем.  Тва е само от ъпдейта на WebView днес. Аз съм деактивирал Chrome Framework (защото съм деактивирал съответно и Chrome)  и при мен ползва от много време WebView. За пръв път ми се случва да не работи PiP. Някой друг има ли го този проблем, който ползва WebView ?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#9

Защото приложенията ползват хром webview. Деактивирай хром и ще се ползва Web View. Но при андроид 10 май гугле пак върнаха да има отделно приложение за webview, тоест хром и webview са разделени.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#10

(2019-11-21, 01:11:28)degman написа:  Защото приложенията ползват хром webview. Деактивирай хром и ще се ползва Web View. Но при андроид 10 май гугле пак върнаха да има отделно приложение за webview, тоест хром и webview са разделени.

Sent from my LM-G710
Какъв Android 10  ? Аз съм на последния ъпдейт за Pie и отдавна има отделен Chrome  и WebView. Мисля  че ги разделиха още при пускането на Android 9. Приложенията използват каквото им оставиш от двете. В случаят с WebView работеше една година без проблем до днес следобед. Хром съм деактивирал отдавна.
Въпросът ми е към тези деактивирали Chrome дали PiP (не само youtube, а навсякъде) им работи нормално от днес ?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#11

По дифолт говорех. И винаги може да активираш хром, или да чакаш ъпдейт на webview.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#12

(2019-11-21, 02:19:50)degman написа:  По дифолт говорех. И винаги може да активираш хром, или да чакаш ъпдейт на webview.

Sent from my LM-G710
Оправих го като деинсталирах ъпдейта нa WebView, реснах телефона и инсталирах пак ъпдейта

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#13

След като темата е приключена, да питам какво печеля и губя ако деактивирам хром и активирам WebView

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#14

(2019-11-21, 17:19:26)nanobanano написа:  След като темата е приключена, да питам какво печеля и губя ако деактивирам хром и активирам WebView
Ако не ползваш Хром браузър  като го деактивираш ще се деактивира и фреймуърка към него. Печелиш  че не се занимаваш с  точещия ресурси хром, а си ползваш вградения Самсунг браузър  който е много по-добър. Не мисля, че дали ще ползваш Chrome Framework или WebView ще даде няква разлика.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#15

При мен също не работи. Праща Ваниша директно в таск лентата, но продължава да свири. А до скоро си беше наред. Webview се е ъпдейтвал преди доста време - 6 ноември.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#16

Виж  какво съм написал като решение по-горе. Деинсталираш ъпдейта и ресваш телефона после пак го ъпдейтваш

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#17

Пичове имам въпрос сега аз относно YouTube Vanced.

На вас нотификациите за клиповете как ви идват  ? Щото при мен идват веднага когато се покаже клипа,, но само когато телефона се използва. Изключа ли екрана и почват да идват на пакети по 5-10, а единия клип е излезнал преди 10, другия преди 20мин. На мен ми идват и за двата клипа нотификации по едно и също време. Пробвах да махна Vanced от приложенията, които се оптимизират за батерията  пробвах и да го оптимизирам, но резултатът е един и същ.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)