Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия за mi mix2
#1

Здравейте, днес дойде това. Някой нещо


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-11-04, 18:42:46)blackvivaro написа:  Здравейте, днес дойде това. Някой нещо
Аз чакам
На кой регион си
Аз съм Индия

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kramany за това мнение:
  • blackvivaro
Цитирай
#3

На регион Хонг Конг съм, след съвет от Sufer за по-малко реклами, но налично приложение за смяна на теми от приложението за това, което и бе желанието ми.
Инсталирах актуализацията днес, промени като цяло по интерфейса, нови икони, които поне мен ме връщат малко във времето,  защото ми изглеждат  като от ретро миуи версия(разбира се не ангажирам никой с моето мнение) и ако ми остане време ще търся начин за промяната им, вероятно с друга тема.
Нова икона и на батерията, целия изглед на системното меню също е освежен.
Допълнителни мелодии,  като поне аз оставих тези,  които използвах и до момента на съответните приложения или мелодии за звънене.
Добавен тъмен режим,  който за момента смятам да използвам и да видя дали с времето ще ми допадне за ежедневен.


.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

(2019-11-04, 19:47:09)kramany написа:  Аз чакам
На кой регион си
Аз съм Индия

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
На Русия съм колега.
Цитирай
#5

Изненада!Днес и аз получих актуализация миуи11!Мислех,че MIX2 (без ”s”) са го оте*алли вече ,ама не! Регион Испания.
Цитирай
#6

Е дойде miui 11 ама кой андроид дойде Smile щото подръжката е подръжка на ОС...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#7

Mix 2 едва ли ще получи по-висок от андроид 9.
Това е последната година поддръжа на устройствата от 2017. Всички получиха по два ъпгрейда
(Визирам ми 6, ми ноут 3, ми микс 2). Остават само MIUI Ъпдейти и Security Пачове
Цитирай
#8

Има наличен ROM с Android 10 за MIX 2, чиято база е Pixel Experience - това е LineageOS 17.0

Разбира се, няма MIUI тук. Това е чист 10 Q... Има някои бъгове, но в общи линии си е напълно използваем ROM.
Повече тук: https://****/34yhjxV

Като цяло повечето "екстри" от Android 10 си ги има в Beta-та на MIUI 11 - така, че ако някой няма търпение, по-добре да премине към China Beta със седмични актуализации...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)