Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Месечен data лимит
#1

Здравейте, сложих си месечен data limit (Monthly data limit) и вече не мога да го махна - да го върна към default стойност "Non set".
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем и има ли вариант да се върне на Non set ?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-11-04, 18:55:39)notfreeusername написа:  Здравейте, сложих си месечен data limit (Monthly data limit) и вече не мога да го махна - да го върна към default стойност "Non set".
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем и има ли вариант да се върне на Non set ?
Настрой го на по-голям лимит от абонаментния ти план и няма да имаш проблеми.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#3

Благодаря за отговора, но не това е въпроса.
Бих искал да върна default-ната стойност и да няма лимит да е на Non set.
Цитирай
#4

Пробвай така:
Go to settings → apps and notifications → phone manager → storage → clear data
или
Settings -> Apps -> Optimizer -> Storage -> Clear Cache/data

след което рестартирай.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#5

Здравейте,
Вече за втори път А1 ми въртят номер  - добавям безплатни 5000МБ за 24ч но след това... започва да точи от тези на оператора (платени) и сметката за 3 дни отива на 50лв... Даже този път си спрях мобилните през слайд менюто и въпреки това бяха натрупани 40лв вече (разбрах от СМС-а 80% от лимита съм стигнал).
Не мога да огранича лимита на под 50лв  Bu
Има ли начин да го спирам аз GPRS-a или да огранича данните след като минат тези 24ч (5000МГ не ги изразходвам докрай)? Не знам 40лв колко данни са, но ги източва на "фонов режим"... т.е. не го ползвам активно. Картата е BOB (Mtel/А1).
Апарат:  P20 lite
Преди месец звънях на А1 да ми спрат GPRS-a но явно или не са или аз не си спомням.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)