Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флаш на телефона с карта памет без да се вади от слота?
#1

Флаш на телефона с карта памет без да се вади от слота?
Какво ви е мнението, и какво сте изпробвали до сега ?
Възможно ли е да замине картата памет ?
Angel

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#2

Винаги съм флашвал без да вадя картите памет и сим. Също и през рековери флаша си искаше карта памет на времето. Никакъв проблем няма, освен ако не си ползвал ром който криптира данните, но тогава и извадена да е пак ще иска да я форматираш.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#3

Не знам що така взе да се получва,и аз не съм вадил картата с памет и съм нямал проблем до сега но в разстояние на близо 1-2години се развалиха 2 карти с памет.
Мина ми на бързо че може и от флаша да е но явно си им е дошло времето .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Ако беше с Покофон веднага щях да кажа, че той е виновен, защото оплаквания и от други хора, че дори при работещ телефон прави проблеми с картата.
Иначе самата карта не би трябвало да е засегната от нито един ресет или формат, така че теоретично не би трябвало да е проблем да стои в телефона по време на флаш, освен ако в инструкцията изрично не пише да се махнат всичките карти.
Някои карти си заминават просто защото в началото не са форматирани през устройството, на което ще се ползват или често биват вадени от едно устройство и слагани на друго.
Тегленето на торенти ги съсипва, заради постоянното писане и четене.
Друго не се сещам по въпроса
Цитирай
#5

Мерси за изчерпателните отговори.
Явно им е дошло времето на картите с памет който имах.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Кофти късмет просто. Имам една стара 32гб hama... Е тая пущина от Андроид 2.3 съм я взел та до 8 стигна. Демек изпрати сумати телефони и не се предаде, а колко модификации видяха някой от тях, че даже и се мокри няколко пъти... Като бях с G2 понеже не ми трябваше я бях дал назаем дори... Още си работи перфектно, просто минах на 128гб...
Всъщност за 15 години мисля не съм имал случай да ми се развали карта памет, а флашки заминаха доста за същия период.
По принцип наистина имат определен брой запис/ триене и на теория някой ден трябва да останат само запаметените файлове без възможност за триене/ записване, но цифрата е толкова голяма, че едва ли това да ги убие преди някоя физическа травма.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#7

Не ме е яд за картите с памет че са се счупили ами за данните .
Можеха да се четат и прехвърлят на друг твърд носител без проблеми .Така и си дадох картите там от където си ги купих с ползваните програми, снимки не че са нещо важно но неприятна работа .Лични данни!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)