Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 8 VS Mi 9t
#1

Колеги пред тази дилема съм. Моля споделяйте мнения.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-11-06, 10:05:25)milenorcev написа:  Колеги пред тази дилема съм. Моля споделяйте мнения.
Mi 9T pro!

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#3

За камера ми 8 е по-добре.
Има ois все пак.
Дизайн - субективно
Батерия - 9т
Производителност.. 845 е по-добре от 730
Скенер в дисплея е по-зле от скенер на гърба на този етап..
Цитирай
#4

А ако вкл и MI 9SE в този списък, какво ти е мнението ?
Цитирай
#5

там печелиш само и единствено компактност Smile
Нека и другите да се изкажат.
Mi 9 SE дори няма лед индикация за известията, а е още по-слаб чипсетът от на 9т, като батерията ще е еквивалентна на ми 8, вероятно
Цитирай
#6

Ами ходих да разгледам МИ 8, страшно добра изработка. За камерата най- много се колебая, но май ще заложа на по-стар модел флафман, от колкото на по-нов модел горен среден клас.
Цитирай
#7

Имам Mi8 и Mi9T PRO вкъщи. Mi8 снима една идея по-добре 3D Face Unlock-а също се превърна в адски ползвана функция от мен. Липсата на ноч в Mi9t обаче го прави доста по-приветлив.
Цитирай
#8

имал съм ми8, сега съм с ми9 се, няма индикатор от батерия зле, ми8 е много по добър
Цитирай
#9

Аз като притежател на обикновения Mi 9T, смея да кажа че 730ката се представя страхотно в ежедневни ситуации. Да, ако се играят игри тежки игри, предполагам е средна работа. Ако не се лъжа видеото като производителност е като SD 820. Нещата, които не ми харесват в телефона, е както колегата каза, скенера (Днес решава, че ще работи бързо и безпроблемно, утре че не те харесва Big Grin ) и faceunlock-а. Просто изкачащата камера си изисква своето време да излезе докато те разпознае. Но пък е No notch display, което за мен е наистина привлекателно.
3те камери са за мен голямо предимство също така. Харесва ми как снима телефона в повечето моменти. Една Gcam се слага за нощните и си в джаза Big Grin .
Oтносно батерията, с моето ползване, изкарвам към 5:30 часа SOT. А за мен е важно да мога да разчитам на телефона, че независимо какво правя (GPS, сърфиране, снимане, разговори, чатове), той трябва да издържи до края на деня. 
Кой телефон ще избереш, си зависи изцяло от теб, джоба ти и твоите приоритети  Wink Успех с покупката

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#10

Ами видях някаква промоция в емаг, черен Ми 8 6/64 за 529лв и поръчах. Очаквам доставка на 8.11. Ще споделя впечатления като дойде.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milenorcev за това мнение:
  • iwan33, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)