Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Преди да те омяат, щях да кажа китайците, виж в youtube има няколко видеа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

От Huawei BG ми върнаха отговор,като описват реално какво ще работи и какво не!
Мисля,че отговориха адекватно. На база на клипчетата,които изгледах в youtube нещата стоят така.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Общо взето се губи усащането за смарт часовник. Защо не огледате за някой Apple Watch.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Защото си е харесала този. Реално е и с по-добър дизайн спрямо квадратните форми на Apple watch.
Ще видим какво ще реши. Ще сме на оглед отново.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Пристигна ми Меджик Уоч 2-ката - страхотен е просто. Сложих му протектор на екрана и на безела и стана уникално, честно казано не очаквах, че ще стане толкова добре.

[Изображение: 31031905_m.jpg]

[Изображение: 31031923_m.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Нов ъпдейт има 
   
   

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

И при Меджика се появи.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Някой има ли проблем с приложението хелт не ми излизат фейсовете въобще го няма като опция


Прикачени файлове Миниатюри
   

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Здравейте. Пиша по повод господина който е питал за Huawei Watch GT 2-96C 42см часовник
Взех си го преди 2 дни и също съм с Iphone 11 Smile
Действително функциите са много орязани.Аз трябваше да приподписвам договор и си го избрах по външен вид.До сега не съм имала такъв часовник
Получавам всякакви видове нотификации на него включително с целия текст- говоря за мейл,фейсбук,телеграм,вайбър,watsup
Могат само да се четат.Лицата има 5 базови и това е.Нотификации за повикване се получават,но не може да се вдигне на тях
Въпреки това на мен часовника ми харесва.Ползвам го от три дена и батерията ми е на 80% Smile
Цитирай

42mm Big Grin няма bluetooth call за да може да отговаряш и осъществяваш повиквания. То и GT2е няма, така че не е голяма болка за умиране.
Цитирай

Мислите,че дори телефона ми да беше Huawei нямаше да мога да извършвам повиквания?От снимката по-горе с отговора на Huawei стигнах до друго заключение?
Цитирай

Да, 42 милиметровия вариант няма тази функция. Не можеш да говориш през него, дори и с телефон на Huawei.
Цитирай

Ясно,благодаря за информацията Smile
Цитирай

А ми е много интересно как постигат 5АТМ водоустойчивост, което си е доста, на тези часовници с микрофон и говорител. Хайде ИП67/68 добре, но 5АТМ. Някой има ли информация или ако може да даде линк където е обяснено, понеже търсих, но нищо не намерих.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Ти какво мислиш, че означава 5АТМ? Часовник с такава водоустоичивост, издържа на вода от чешмата и да се топнеш в басейн евентуално.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Напротив, това означавя, че може да издържи до 10мин до 50метра дълбочина. И може да се плува в море и в басейн с него , не случайно има спортни режими "Pool Swim" и "Open Water" тоест не е само да се "топне" или на вода от чешмата. И е факт, че си се плува с тях и няма проблеми. И оттам ми стана интересно как се предпазва часовника след като е с микрофон и говорител. Ако е без е ясно, че има как да го запечатат.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

По същия начин, както запечатват и смартфоните с говорители и микрофони. Миналата седмица плувах с Galaxy Watch в басейн и после като излязох от водния режим направи издухване на вода от говорителя.
Цитирай

(2020-07-16, 06:53:30)abv86 написа:  Ти какво мислиш, че означава 5АТМ? Часовник с такава водоустоичивост, издържа на вода от чешмата и да се топнеш в басейн евентуално.
Означава че се къпеш и плуваш без никакви проблеми в басейни и море,предполагам че не плуваш на 5 метра под вода,така че никакви проблеми няма

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

1. Water Resistant (30 m; 3 Bar; 3 АТМ) - Ежедневна употреба без директно излагане на вода.Издръжливост на леки пръски от дъжд или случайно попадане на капки вода при миене на ръце.

Не се препоръчва: Плуване, гмуркане, миене на ръце с директно потапяне на часовника, други дейности, като: риболов, миене на автомобил, излагане на обилен дъжд и др.



2. Water Resistant 50 m (Water Resistant 5 Bar; 5 АTM) - Подходящ за плуване в басейн, водни спортове при, които часовника не се потапя на повече от 1-2 м дълбочина, риболов и др.

Не се препоръчва: гмуркане със шнорхел или с бутилка с кислород.



3.Water Resistant 100 m (Water Resistant 10Bar; 10АTM) - Плуване, гмуркане със шнорхел, водни спортове, риболов и др.

Не се препоръчва: гмуркане със бутилка кислород.



4. Water Resistant 200 m (Water Resistant 20Bar; 20АTM) - Плуване, гмуркане със шнорхел, гмуркане с бутилка с кислород, всякакви водни спортове.

Не се препоръчва: гмуркане със бутилка кислород на голяма дълбочина.



5. Diver's 200 m or 300 m - Гмуркане с бутилка кислород (scuba diving)

Не се препоръчва: Професионално гмуркане на големи дълбочини.
Цитирай

50 сайта с определения да отвориш - 50 различни тълкувания.

Има си стандарти, ако Huawei го изписват, може да се провери с абсолютна точност.
Цитирай

Аз имам Xiaomi Stratos 2, който има същата защита за вода. Часовникът е взет основно за плуване и с него имам преплувани десетки километри в басейн и море. До сега проблем с проникване на вода нямам, ползвам го от 2+ години Smile. Би трябвало и GT2 да се представя по идентичен начин, ако покриват изискванията за Water Resistant 50 m.
Цитирай

Аз съм от около месец с GT2-EDC и съм много доволен. Ползвам го за ежедневна употреба, включително и за провеждане на доста разговори при шофиране. Качеството на разговора, по мнение на не един човек от отсрещната страна, е на много високо ниво. По-добро от това на Джабрата /блутут слушалката/, от която пък аз чувам по-добре, защото ми е в ухото, при шофиране по мегистрала. Телефонът, с който ги ползвам е П30 и след последната му актуализация, включително и на часовника, вече има дистанционен спусък на камерата. Страхотно удобство е. При моя начин на ползване, батерията на часовника ме изкарва повече от 2 седмици, без да се притеснявам. Ограничил съм му само автоматичното светване на дисплея при вдигането на ръката.
Цитирай

(2020-07-16, 09:04:38)ivanov_km написа:  Аз имам Xiaomi Stratos 2, който има същата защита за вода. Часовникът е взет основно за плуване и с него имам преплувани десетки километри в басейн и море. До сега проблем с проникване на вода нямам, ползвам го от 2+ години Smile. Би трябвало и GT2 да се представя по идентичен начин, ако покриват изискванията за Water Resistant 50 m.
Да, ама стратоса няма говорител и микрофон и го разбирам.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Щом GT2 покрива този стандарт би трябвало да няма проблеми, най-много няколко часа след активно плуване да липсва звук или същият да е лош, и микрофона да предава лошо звука поради попадналата вода там. Плувайки реално часовника не се потапя повече от 1,0 метра под водата. Най-много ще стой под водата ако се плува Бруст Smile при др. три стила около 40% от плуването ръката е над водата.
Цитирай

Да де дс, ясно, ама чуденката ми беше как са постигнали да го изолират така добре при наличието на микрофон и говорител. Просто от любопитство, но никъде не намирам информация.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)