Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Още нещо, което не разбирам — аз например не искам да приемам обаждания от часовника, дори не искам да звъни или вибрира. Няма опция чсовника да не се използва за разговори. В настройките за блутут имам махната отметка за аудио (която дори не може да се включва) но той продължава да звъни. Другият начин е да е разздвоен или да е в "не ме безпокой" режим


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Оригинални каишки с други цветове дали има някъде по евтино? Smile
Цитирай

Всичко на 22 мм върши работа, ама пък чак оригинални...
https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...+wristband+

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Тези от али-то са много зле поне тези които си поръчах....бяха около 2лв или малко повече ще ви излъжа...ама иначе има и тук ама по 30-35ле
Цитирай

В случая оригиналната каишка си е оригинална. Естесвено, че са надценени много, но в Алито не намерих качество като оригиналната.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Има нова версия 1.0.9.58 с размер 18,41Мб.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

(2020-09-28, 15:34:41)nowhere написа:  В случая оригиналната каишка си е оригинална. Естесвено, че са надценени много, но в Алито не намерих качество като оригиналната.

Днес ги мернах, по 20 долара, то и тук са по 35 лв някъде.
Цитирай

GT2 Pro наличен при румънците - 680лв.
Цитирай

(2020-09-27, 19:56:45)Just написа:  Оригинални каишки с други цветове дали има някъде по евтино? Smile

Бях взел оригинална  Хуауейска каишка 22 мм цвят Dark Green от офис на Теленор за 30 лева, за да я ползвам вместо кожената на моят Samsung Watch 3 и я продадох след като си взех оригинална самсунгска силиконова каишка.
Смея да твърдя че оригиналната хуауейска въпреки високата си цена е много качествена за разлика от мекиците които се продават в алито.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2020-09-30, 10:56:41)emzo написа:  GT2 Pro наличен при румънците - 680лв.

Тия румънци яко са се оляли. 
при гърците е на нормаланта му цена от 579лв, но дали наистина е наличен не съм проверявал.

 От около седмица го има из амазоните под 600лв.
Даже в немският амазон го даваха на преордър заседно с бъдс 3и за 600. В момента е с везната за 330евро.

Като го пуснат от вивата с някой малък план за под 500 (надявам се) ще го взема
Цитирай

Здравейте имам следния проблем с wotch gt 2, GPS на часовника ми показва различни метри на едно и също място, ту 126 метра ту 167 метра надморска височина, на какво може да се дължи това и дали може да се оправи по някакъв начин, благодаря предварително.
Цитирай

Той алтиметъра в часовника, който работи, когато не е включена тренировка е като при самолетите, бароалтиметър т. е. показва надморската височина въз основа на атмосферното налягане. Когато то се промени, въпреки че часовника е на едно и също място се променят и показанията му. Когато е вкл тренировка, в часовника вече работи GPS и там е друга бира с показването на надморската височина.
Цитирай

(2020-03-04, 09:58:50)felipe написа:  Изкарах половин час с на  Никола фейса, добър е за основен, но пак се върнах към фаворита ми тези дни.
[Изображение: 8fc857bfa38c.jpg]

Може ли линк към този циферблат Smile никъде не мога да го намеря, а не мога и да ти пиша, защото ти е пълна квотата и не можеш да получаваш ЛС ?
Цитирай

Тук са
https://t.me/facesCG
Изчистих съобщенията Smile Smile
П. П.  Иначе точно за този по-горе->
https://t.me/esferas_huawei_gt_dials/7099
Цитирай

Защо нивото на стреса го отчита по този начин? Половината ден има, половината няма. Часовника не е свалян, стегнат е добре.
Цитирай

Здравей те не мога да разбера как да сваля лицето което е пуснал fellipe. Инсталирам telegram но нищо.
Цитирай

Не иска да се свърже джипиеса, при вас има ли подобен проблем?
Пише да излезна навън, а аз съм си навън. Чаках 10 Мин и няма и няма.
Дали не е нещо от последната актуализация?
Цитирай

И аз съм с последната актуализация на часовника и нямам никакви проблеми със GPS-a. За 15 секунди се свърза.
Цитирай

С последната съм и аз, след 5,6 секунди се свързва.
Цитирай

Имате ли проблем с GT2 ,като звъни телефона трябва 1 секунда да зацепи часовника и мелодията на телефона лагва.,тоест трябва време на часовника да се събуди,забелязах че го прави след последният ъпдейт.....
Цитирай

Нямам никакви проблеми,първо ми вибрира часовника,започва да звъни,всичко това за части от секундата,след което и телефона започва да вибрира и звъни

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Раздвояване, рестарт на часовник и телефон, сдвояване и трябва да се оправи.
Цитирай

Не се оправя има подобрение и после пак спича.
Цитирай

Възможно ли е да се е прецакал приемника, или самия часовник за да не намира сигнал?
Цитирай

Моля да ми помогнете да си кача допълнително скинове. Може ли някой да напише действащ вариант за НЕ-роотнат телефон няма значение какъв телефон защото някъде пишеше че единия вариант неможе да се прави на huawei телефон. Напишете стъпките и версията на програмата и на самия часовник.

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)