Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Здравейте, имам следните неудобства, ползвам GT 2 с Redmi Note 8, когато приема обаждане звука от слушалката на телефона е изключително силен макар и да е намален на минимум. Ако след като приема обаждане увелича и намаля звука, нямам този проблем, но е неудобно да се прави всеки път.
Също при позвъняване в повечето случаи на дисплея на часовника се изписва само номер, без име.

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
Аксесоари

Здравейте ,някой може ли да сподели линк за теглене на фейсове?

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Потърси назад в темата. Има канали в Телеграм доста.

Ето от тук :
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1653084

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Преди два дена инсталирах пак Телеграм на телефона и се учудих като видях, че е станал най-обикновен месинджър, групите ги нямаше...
Преди няколко години бях вкарал групи за лица за часовници и ги нямаше.
Сега инсталирах на компа Телеграм и има опция за джойнване в група за разлика от телефона.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2021-04-19, 17:57:14)simeonov_74 написа:  Потърси назад в темата. Има канали в Телеграм доста.

Ето от тук :
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1653084
Моля те за помощ колега ,не мога да разбера какви са стъпките ...тегля вайла и до там ..

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Инсталираш моднатата версия на HUAWEI Health, която я има някъде в темата за GT 2 Pro и от Устройства/Циферблати, трите точки горе вдясно и "Качване на циферблати".

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Нямам никъде 3 точки


Прикачени файлове Миниатюри
       

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Е добре де, при теб са четири горе вдясно до иконата "търсене"

ПС С какъв телефон си?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здрасти, на Здраве 11.06.515  търсиш четири точки.
Edit
Ето модната версия https://dox.abv.bg/download?id=750103fb42# - Линк за сваляне
И лица може да иска регистрация https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...247&st=980


Прикачени файлове Миниатюри
   

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Здравейте , телефона е huawei p10 plus, при натискане на 4те точки горе излиза само това:


Прикачени файлове Миниатюри
   

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

@brzoo Инсталирай модната версия от поста над твоя, като деинсталираш (чистиш кеша и данните) на твоята версия .
Edit някъде се споменаваше, че на телефони HUAWEI може да не работи не зная за версия 11.06.515 да ли се отнася.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Тегля но не може да се инсталира, старата трябва да я махна така ли ?

Поздрави,

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Явно няма да стане, някой колега с HUAWEI да помага.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Купува някакво андроид устройство различно от хуавей само за смяна на фейсовете, това е решението.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • 5komihov
Цитирай

Или ако имаш подръка друг телефон, различен от Huawei и си набавяш колкото искаш докато ти омръзнат

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здравейте, забелявам че когато телефона е в мен, часовника отчита двойно крачките. Не че съм вманиачен, но е малко дразнещо. При вас така ли е ?
Цитирай

Нова актуализация 10.0.12. 20., добавили са настройка на барометъра и някой други

M4 AQUA-
Цитирай

Аз съм с 1.0.11.38
Виждам, че до преди тази последната има още един ъпдейт, но на мен не ми идва нищо.

Samsung Galaxy Note 4 - Black
Samsung Galaxy S7 Edge - Black Onyx
Samsung Galaxy Note 9 - MidnightBlack
Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Mystic Black
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb - Green
Цитирай

И при мене е така!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Честито! Дойде новия ъпдейт! Светли празници на всички празнуващи!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Да, и аз днес ъпдейтнах. Ето снимка как изглежда вече времето. Сложих си най-накрая стъклен протектор, но който покрива целият екран, включително и циферблата. Всичко 6 лв.  Big Grin
         
PS Някой може ли да споделите Shadows темата от часовника? Искам да я инсталирам на GT 2e, но не я намирам в магазина.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

От днес и притежатели на не-Huawei телефони имат достъп до платените теми през Health.

Сътворено със Samsung A40 и пратино с Tapatalk

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай

(2021-05-07, 21:40:14)Yuli_D написа:  От днес и притежатели на не-Huawei телефони имат достъп до платените теми през Health.

Сътворено със Samsung A40 и пратино с Tapatalk
Някой дали го пробва? Иска ми HMS, ако го изтегля от Appgallery, дали ще станат нещата? Smile
Цитирай

След като прочетох на Yuli-D поста, проверих и в действителност се появиха платените. Аз се отказах от Моднатата версия, защото часовника ми се "раздвояваше" пo 10-15 пъти на ден и в момента имам и App Gallery и HMS.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2021-05-10, 07:56:31)simeonov_74 написа:  След като прочетох на Yuli-D поста, проверих и в действителност се появиха платените. Аз се отказах от Моднатата версия, защото часовника ми се "раздвояваше" пo 10-15 пъти на ден и в момента имам и App Gallery и HMS.

Аз поради тази причина ползвам телефон който никой не го ползва за да си качвам лица

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • 5komihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)