Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

И на мен ми харесва, но това с неверните показания ме побърква. Имам и някакъв неприятен батери дрейн от приложението.
Цитирай
Аксесоари

(2021-07-08, 09:33:35)dary96 написа:  Здравейте,
Вчера взех часовника, но имам въпрос. Часовника мери крачките близо двойно. Сравнявам го с Ми банд 5 който е доста точен при мен. 1800 крачки при приложението на Хуавей срещу около 1000 при Хиаоми. В приложението на хуавей има източници на информация и ми показва часовника и телефона. Има ли как да изключа телефона и крачките от него да не се броят?

Изпратено от моят Mi 11 lite 5G с помощта на Tapatalk

Има си отделен мод на huawei health, който мери само крачките от часовника.
Eто:
https://dox.abv.bg/download?id=dfa0f7c5ae#

Poco F3
Цитирай

(2021-07-08, 11:25:27)alexbg67 написа:   Лошото е, че отчита като крачки всички резки движения на ръката

Така е. При 700-800км без да слизам.... почти от камиона, ме поздравява, че съм достигнал целта от 10000 крачки.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2021-07-08, 12:18:19)trifon81 написа:  Има си отделен мод на huawei health, който мери само крачките от часовника.
Eто:
https://dox.abv.bg/download?id=dfa0f7c5ae#

Според мен по-добре да се отчитат само тези от телефона, но не се връзва концепцията тогава... Smile

@simeonov_74

Цитат:Така е. При 700-800км без да слизам.... почти от камиона, ме поздравява, че съм достигнал целта от 10000 крачки.

Звучи забавно, само да не си от потърпевшата страна... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-07-08, 14:08:10)alexbg67 написа:  Според мен по-добре да се отчитат само тези от телефона, но не се връзва концепцията тогава... Smile

@simeonov_74


Звучи забавно, само да не си от потърпевшата страна... Smile

Няма логика да се отчитат от телефона. Все пак за какво ти е часовника тогава. Така можеш да не носиш телефон и пак да си се броят. Но с тоя мод си се отчитат само едните.

Poco F3
Цитирай

(2021-07-08, 12:18:19)trifon81 написа:  Има си отделен мод на huawei health, който мери само крачките от часовника.
Eто:
https://dox.abv.bg/download?id=dfa0f7c5ae#
С Този мод има ли проблем с разкачането на телефона от часовника, защото заради този проблем с отказах от Мод-а за циферблатите?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2021-07-08, 16:50:41)simeonov_74 написа:  С Този мод има ли проблем с разкачането на телефона от часовника, защото заради този проблем с отказах от Мод-а за циферблатите?

И аз имах страшни проблеми с това и затова ползвах стабилните версии. Но с този, който ще споделя сега се реши проблема. Инсталирам го логвам се и после ако искаш може да го обновиш от апп стор-а на huawei, ще ти излезе ъпдейт. 
https://dox.abv.bg/download?id=a70bcf44c0#

Poco F3
Цитирай

Някой знае ли с коя програма могат да се редактират вече готови циферблати?
Цитирай

(2021-07-08, 20:42:48)mimi93 написа:  Някой знае ли с коя програма могат да се редактират вече готови циферблати?
Със същата с която се правят FACEMAKER

PS Сега се замислям, че тези от магазина на HUAWEI май не могат или аз не съм открил начин, иначе тези HWT могат да се редактират.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2021-07-09, 09:38:31)simeonov_74 написа:  Със същата с която се правят FACEMAKER

Но като искам да отворя hwt файла и пише, че не е поддържан.
Цитирай

Искаш да го сложиш и ти пише това,или просто искаш да си го редактираш?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2021-07-09, 14:06:11)gipso написа:  Искаш да го сложиш и ти пише това,или просто искаш да си го редактираш?!

Искам да го редактирам ( от руски да го преведа на бг или англ. само това) и при опита да го импортирам в програмата ми казва, че е грешен файл или нещо подобно. Аз ползвам две програми, но не са Facemaker понеже тя е платена, а ThemeStudio.
[Изображение: 2021-07-09.png]
[Изображение: 2021-07-09-2.png]burnout wallpaper
Цитирай

Здравейте, опитах се да намеря отговор в различните теми във форума, но неуспешно.. Незнам дали е тук мястото където да си задам въпроса, за което се извинявам предварително! 
Имам Huawei p40 lite и Huawei watch gt2 46mm. При свързване на часовника с телефона се получава едно забавяне от около секунда при входящо и изходящо повикване, което супер дразнещо. Това нормално ли е? Има ли начин да се оправи?
Цитирай

Аз пък имам проблем с измерването. На режим разходка на открито при ГТ2 и huawei band 6 има около 300м разлика в разстоянието. Вървим заедно от начало до край. Нормално ли е това? Някой съпоставял ли е двете устройства?

Poco F3
Цитирай

Здравейте! Понеже избирам нов телефон, а със сегашния ми10т про имам проблеми с връзката на мод версиите. Запознати ли сте кой модел няма подобни проблеми? Оглеждам Poco f3, x3 pro и Note 10 pro 8gb.

Poco F3
Цитирай

С версията която сподели ти,няма никакви ядове,иначе беше ужас. При теб не се ли оптави?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2021-08-19, 12:30:35)gipso написа:  С версията която сподели ти,няма никакви ядове,иначе беше ужас. При теб не се ли оптави?!

Оправи се, но откакто оня ден ъпдейтнах здравето вече не мога да подкарам нормално мода. Иначе оригиналното приложение работи.
Но и тогава оправянето беше чрез врътка. Трябваше да инсталирам апк на мод примерно по предна версия и да ъпдейтна до последната, за да работи.

Poco F3
Цитирай

Аз също ъпдейтнах до последната от AppGallery,обаче не можеше да се качват теми. Сложих пак тази,която ти даде,имаше проблем,но след 2 рестарта се оправи Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2021-08-20, 08:19:54)gipso написа:  Аз също ъпдейтнах до последната от AppGallery,обаче не можеше да се качват теми. Сложих пак тази,която ти даде,имаше проблем,но след 2 рестарта се оправи Smile

Пазиш ли файла, който бях дал? Ако да метни го насам.

Poco F3
Цитирай

https://mega.nz/file/ZJo2mJDZ#LmTwWqggsa...9y2jTw78LM

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Спуках си дисплея, след като го ударих случайно.
Имате ли идея къде могат да ми го подменят и на каква цена горе/долу ?

Едит: в официалния сервиз искат 180лв, при положение, че нов в официален магазин е 250лв...
Ако случайно някой има инфо за по- евтин сервиз моля да сподели
[Изображение: 29258a57b75a2d903aa165b1c0271dfd.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Някакви новини за gt 3 някой срещал ли е? Дали ще излиза скоро?
Цитирай

До колкото знам няма да има GT3

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2021-09-05, 01:22:52)Gosho223 написа:  До колкото знам няма да има GT3

Жалко, ако не продължат гт серията.
Цитирай

Има нов ъп 3.80мб. Нищо ново само секюрити пач.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)