Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Има ъпдейт, нови лица, нови АОD и БГ.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Дам.. 1.0.3.56 от януари .2020г

Released: January 2020
Note

New features
1) Adds more standby watch faces.
2) Adds customization for some watch faces.
3) Adds supports for Croatian, Bulgarian, and Slovenian.

Моят точно го снимах да го пращам в олх-а, че от вчера поднесох един GTR и те решиха да пуснат ъпдейт Smile
Цитирай

Моя ъпдейт е v 1.0.3.62
Цитирай

От 2 дни вече съм с GT2 и съм много доволен 1.0.3.62

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Aз вера го продадох и поднесох един Amazfit GTR, ама вече GT2 ми липсва.
Усещам как ще влезна във виваком и ще взема пак един, но този път другият цвят

Речено сторено. От днес съм отново в клуба с новичък Gt2 Latona ... Big Grin
Цитирай

Някой има ли идея дали може да се настрои при получаване на нотификация да светва екрана и да я показва веднага ?
Сега като извибрира трябва да си вдигна ръката за да светне и да си видя съобщението.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2020-02-19, 22:05:59)prankmaster написа:  Някой има ли идея дали може да се настрои при получаване на нотификация да светва екрана и да я показва веднага ?
Сега като извибрира трябва да си вдигна ръката за да светне и да си видя съобщението.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
  
  При мен при нотификация екрана светва  , вдигам си ръката подсъзнателно и се вижда всичко което ми пишат на Вайбър без да гледам телефона. Сега при Gmail , пак е така но без да мога да го прочета само виждам  темата за която съм се абонирал

Huawei P30 Pro
Цитирай

Няма опция за святкане на дисплея при получаване на известие, което си е малко тъпо.
Не знам как на tynata 2 му святка при вайбър, защото аз лично съм го откачил, но предполагам, че инстинктивно си вдига ръката, като извибрира часовника.
Цитирай

Да  да , именно. При Вайбър някой като ми пише , телефона вибрира , вдигам ръката поглеждам какво ми пишат , дори ако продължават да ми пишат излиза всяко следващо уведомление , единствено не мога да видя ако ми пращат емотикони и снимки , говоря за Вайбъра

Huawei P30 Pro
Цитирай

Днес забелязах една смешка... звъни ми човекът Х на телефона пише едно на часовника същият човек Х, но с друго(негово) име. Явно едното е от сим картата другото от тел. или гоогле акаунта.
Цитирай

Здравейте, след възпроизвеждане на звука за нотификация(дори и при нагласяне на силата му - увеличаване~намаляне), понякога се чува едно изпукване накрая. Някой друг да е забелязал нещо такова?

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

При мен не се чува това изпукване

Huawei P30 Pro
Цитирай

Това "изпукване" се чува след като е мокрен часовника.
Цитирай

(2020-02-29, 05:47:44)pezilink написа:  Това  "изпукване" се чува след като е мокрен часовника
Даже не е и помирисвал вода. Като го купувах даже не беше и разпечатан, поне от тази гледна точка съм сигурен, че не е бил ваден от кутията. Този звук "изпукване" се чува, като някакво продължение на звука за нотификация, долавя се и някакъв страничен шум. Ще се опитам да го запиша.

П.П  Записах го ето линк да чуете ЦЪК

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

И при мен го има.Но според мен това е някаква нотификация за нещо.
Цитирай

Къде може да се намери на хубава цена тази джаджа?
Цитирай

От Amazon в момента излиза около 370 лв. и още 10-ина лв. доставка, та 380 лв. Тук е 450 по техноверигите. Аз бих го взел, ама няма някои функции, които пък Galaxy Watch-а ми си ги има, а съм свикнал с тях. На външен вид ми харесва повече от Самсунга ми.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2020-03-01, 10:51:05)i770514 написа:  И при мен го има.Но според мен това е някаква нотификация за нещо.
Не, не е. Защото, когато съм в настройките на звука и тествам увеличаване/намаляне  се получава почти винаги.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

(2020-03-01, 17:29:39)ivan_vylka написа:  От Amazon в момента излиза около 370 лв. и още 10-ина лв. доставка, та 380 лв. Тук е 450 по техноверигите. Аз бих го взел, ама няма някои функции, които пък Galaxy Watch-а ми си ги има, а съм свикнал с тях. На външен вид ми харесва повече от Самсунга ми.
Доставката е двайсетина лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Във монемта във А1 със преподписване е около 150лв
Цитирай

@tonus, ако го поръчаш директно за България, да, повече е. Но ако го минеш през фирма доставчик от Германия за България, например Gab_co, доставката до техен офис в София ще ти излезе около 4 лв. А от Amazon до техен офис в Германия е безплатна. Тоест само 4 лв. ти излиза през тях доставката. Аз ги ползвам тях за поръчки от Германия и Англия и висчко е точно, никога не съм имал проблеми с пратките.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

А каква е разликата между honor magic watch 2 и GT2 тъй като намерих хонора с отстъпка за 110 паунда от алиекспрес ?
Цитирай

В слуая никакви или нещо пренебрежимо дребно, ако говорим за 46мм версии.
При ГТ 1 и мажик 1 имаше сериозна разлика в батреията и още нещо важно...цифера му беше 1.2" срещу 1.4 на ГТ1
Но във 2-рата версия изглежда всичко да е 1:1.

Ако е толкова по-евтин взимай, то и тук в бг е със стотина лева надолу
Цитирай

Не са точно 1:1. Има малка разлика в големината не на дисплея , а на часовника и в размер на паметта.
Цитирай

46-милиметровите варианти на двата модела нямат абсолютно никаква разлика нито в размер на екрана, нито на самия часовник, нито в паметта. Разликата е единствено, че Huawei GT2 има някои допълнителни сензори за измерване на активността, които Honor-а ги няма. Всичко друго е 1:1. И аз последните дни съм загледал двата, но май ще взимам GT2, не за друго, но тоя надпис TACHYMETER на рамката на Honor-а не дразни, а разликата в цената е минимална.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)