Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви
#1

Ако може собствениците на Huawei Watch GT 2 да пишат в тази тема за да няма объркване! Отвратително е да следиш една тема и изведнъж се появи коментар за GT2 ей така от нищото.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте.Този часовник e със Bluetooth 5,1  може ли да се свърже със телефон който подържа Bluetooth 4.2 Благодаря предварително.
Цитирай
#3

Разбира се. В това не може да има никакво съмнение.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Днес го взех ако имате пъпроси питайте. Smile
Цитирай
#5

От къде и какви пари го взе

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#6

Има ли режим Climbing (разходка в планина, трекинг) нещо от сорта?
Цитирай
#7

(2019-11-15, 10:51:51)Gosho223 написа:  От къде и какви пари го взе
От А1 210лв.със преподписване

(2019-11-15, 10:56:51)ivanov_km написа:  Има ли режим Climbing (разходка в планина, трекинг) нещо от сорта?
Тъи като такива неща не ползвам,но виждам че има една икона на един алпинист или по скоро турист и като е натисна ми исписва това,,The watch features built-in GPS. Even if disconnected from your phone, the watch can still
record your workout routes when you start Outdoor Run, Outdoor Walk, Outdoor Cycle,
Climb, and other outdoor modes.
Цитирай
#8

Да благодаря значи има Smile
Цитирай
#9

Някой добавял ли е допълнителни лица? Бях чел нещо с китайски акаунт, че се прави.
Цитирай
#10

Да, лесно е. Детайли във форума на XDA или в тази група в Facebook > "Huawei Watch GT & Watch GT 2 owners club"

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#11

А относно разговорите на 150 метра от телефона някой пробвал ли е. Вярно ли е и чува ли се добре, също нотификациите идват ли на такова отдалечено разстояние?
Налага ми се да работя в 2 цеха, който са на 100-150 метра и не си нося телефона и в 2-та, а стои в единият, ако хваща разговори и нотификации цена няма да има за мен
Цитирай
#12

(2019-11-18, 18:57:49)rumo написа:  А относно разговорите на 150 метра от телефона някой пробвал ли е. Вярно ли е и чува ли се добре, също нотификациите идват ли на такова отдалечено разстояние?
Налага ми се да работя в 2 цеха, който са на 100-150 метра и не си нося телефона и в 2-та, а стои в единият, ако хваща разговори и нотификации цена няма да има за мен
150 метра е малко пресилено. Случвало ми се е да се дискънектне и на 20 метра, особено ако има и стени.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro Twilight
LG G4 black leather dual sim H818P
Цитирай
#13

Те на 20 метра хвърлят всички
На презентацията обявиха 150, понеже имал блутут 5.2
Още тогава се замислих, а дали трябва и телефона да поддържа този стандарт
Цитирай
#14

150 метра предполагам, че са постижими само при иделани условия, без абсолютно никакви представя.
Цитирай
#15

(2019-11-18, 16:26:37)galaxy-bg написа:  Да, лесно е.  Детайли във форума на XDA или в тази група в Facebook > "Huawei Watch GT & Watch GT 2 owners club"
Става, но мога да добавям само по едно лице, когато добавя ново старото изчезва ....
Цитирай
#16

Е в телефона не стоят ли, както са фабричните?
Повече ме притеснява, че с друг акаунт щеми замине историята на крачки и пр.
Пък съм навъртял вече над 3 300 000 крачки и съм пред почти 99% от всички потребители на приложението Smile
Някакъв вариант да се обедени историята между 2-та акаунта...
Цитирай
#17

(2019-11-19, 12:41:58)rumo написа:  Е в телефона не стоят ли, както са фабричните?
Повече ме притеснява, че с друг акаунт щеми замине историята на крачки и пр.
Пък съм навъртял вече над 3 300 000 крачки и съм  пред почти 99% от всички потребители на приложението Smile
Някакъв вариант да се обедени историята между 2-та акаунта...
Синхронизираш и после всичко се възстановява като въведеш стария акаунт НО при мен само с последния добавен облик /освен фабричните де/ Smile
Цитирай
#18

То с връщането на бг акаунта ясно, че и историята ще дойде, ама сигурно ще избягат "лицата"
Ако не ти е важна тази история що не си стоиш с китайския акаунт. Тогава би трябвао всички нови да ти се помнят.

Как пък не го пуснаха за цял свят това приложение за правене на лица или поне да могат да се свалят къстъм такива

Четох, че с последният ъпдейт са активирали нфс-то и за извън Китай, обаче за плащне още не.
Така ли е?
Цитирай
#19

Тц, с китайския акаунт добавяш само по едно лице а предходното което си добавил автоматично изчезва. Може би аз не правя нещо както трябва?!? Ако някой е качвал лица да сподели дали е така.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

(2019-11-19, 12:41:58)rumo написа:  Повече ме притеснява, че с друг акаунт щеми замине историята на крачки и пр.
Пък съм навъртял вече над 3 300 000 крачки и съм  пред почти 99% от всички потребители на приложението Smile
Някакъв вариант да се обедени историята между 2-та акаунта...

Просто намираш един стар телефон, на него бета версията на приложението и логнат с китайски акаунт, качваш циферблата, разкачаш от стария телефон и китайския акаунт и се закачаш на твоя телефон с  твоя акаунт.
Цитирай
#21

(2019-11-19, 13:45:48)turl написа:  Тц, с китайския акаунт добавяш само по едно лице а предходното което си добавил автоматично изчезва. Може би аз не правя нещо както трябва?!? Ако някой е качвал лица да сподели дали е така.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Това е ситуацията, към момента можеш да имаш само един custom face, всеки нов, overwrite-ва стария.

(2019-11-19, 13:14:40)rumo написа:  То с връщането на бг акаунта ясно, че и историята ще дойде, ама сигурно ще избягат "лицата"
Ако не ти е важна тази история що не си стоиш с китайския акаунт. Тогава би трябвао всички нови да ти се помнят.

Как пък не го пуснаха за цял свят това приложение за правене на лица или поне да могат да се свалят къстъм такива

Четох, че с последният ъпдейт са активирали нфс-то и за извън Китай, обаче за плащне още не.
Така ли е?

Правиш си китайски акаунт, слагаш бетата.. разлогваш се от стандартния ти акаунт, логваш се с китайския, upload-ваш си фейса и се връщаш към стария акаунт. Нищо няма да изгубиш.

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#22

Тази бета като се ъпдейтне нещо не бачка, някой да знае дали трябва да се ъпва?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

(2019-11-21, 13:41:53)turl написа:  Тази бета като се ъпдейтне нещо не бачка, някой да знае дали трябва да се ъпва?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Не я ъпдейтвай. Аз лично ползвам китайския акаунт само да си сложа нов фейс и след това обратно към стандартния ми акаунт.
За да избегнеш ъпдейт активираш Airplane mode, пускаш Health, след това активираш wireless и Bluetooth, вършиш си работата и разлогваш китайския акаунт. При мен работи.

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#24

То искането за обновяване спира, после може да сменяш лица и с включен wifi и мрежа даже но в гугъл стора пише, че имаш ъпдейт.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Интересува ме при входящо повикване към смартфон изписва ли името на повикващия на кирилица на циферблата или само телефонен номер / на смартфона контактите са на кирилица/ - не става въпрос за контакти записани в самия часовник?
Благодаря предварително...

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)