Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви
#26

Да, изписват се на кирилица без да са в часовника
Даже е направено умно телефонът няколко сек не звъни, а вибрира часовника и имаш време да вдигнеш от къде то и да е без да се чува досадно евентуално силно звънене
Цитирай
Аксесоари
#27

Как стоят нещата със свързването с различен от Хуауей апарат - някакви машинации правят ли се. Става въпрос за U12+. Ще ми е първият смарт часовник и не съм много запознат.
Цитирай
#28

Няма никакви машинации. Сваля се приложението "здраве" от гплей, свързваж ги и се кефиш.
Цитирай
#29

Нов малък ъпдейт > 1.0.2.38. Нищо съществено в change log-а:
1) Fixes an issue with the heart rate display.
2) Improves system compatibility with Bluetooth earbuds.
3) Optimizes GPS tracing.

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#30

Здравейте, дайте акъл от къде най-изгодно може да купя часовника? През операторите не може да го пусна с нов план, още не ми е изтекъл предния. Намерих за 439 лв. от
https://www.mobilepoint.bg/smart-chasovn...46mm-black
Цитирай
#31

От магазини толкова - 440-480лв са още
Гледай в олх-а.
Взимат ги от оператори за по 200 и няколко лв и ги пускат ....бяха над 400 и там отначало, ама се наройха и вече се намират по 356-380лв
С всеки ден и всяка нова обява стават по-евтини.
Цитирай
#32

Днес го взех от Vivacom за 310лв. красавец много му се кефя. Скрийнове има качени достатъчно и ще има още предполагам така, че няма нужда да се качват допълнително. Пише, че има 4GB вградена памет, но са малко повече от 2GB на разположение реално, другите са заети от приложенията. Трябва да му сложа протектор докато несъм го надраскал. [Изображение: 183a2c50f5a3673d78928097b172a113.jpg]
Цитирай
#33

Честито. Сигурно най-красивият към момент смарт. Това 2-рото издание е с още по-малък безел и на размера си от 46мм предлага голям и качествен дисплей.

Аз му сложих стъкло, но следващият път сигурно ще сложа лепенка. Понеже безела е надолу от дисплея, то стъклото прави лек ръб и сигурно ще се навдигне.
На Gt 1 стъклата визаха вътре в безела, който е изпъкнал и стояха по-добре.

Относно лицата не са хич много и скоро като ти омръзнат ще започнеш да търсиш други.
На GT1 ползвах 2-3 лица. От всичките 20-на заводски, който се повтарят и пр 2-ката са махнали точно тези 3 дето най-много ми трябваха.
Анимираното време и това с големият пулсомер...как можаха точно тези да резнат.
Цитирай
#34

И аз съм собственик от няколко дена на този 46мм красавец. Взех го от технополис малко наизуст, за да е комплект с новата ми 5Т. Казвам наизуст, защото разпитах всички косултанти в два технополиса, но конкретен отговор на въпросите ми не получих от никой. Просто не знаят и ровят по някакви рекламни брошури. Примерно питам може ли да се набира от часовника - не знаят. Единия казва - не, другия - сигурно, третия рови в интернет да проверява... Или пък дали се виждат съобщенията от вайбър и дали може да им се отговаря, трагедия...

Сега вече като знам някои подробности, може би щях да се замисля дали да изтърся 4 стотака.

Съобщенията могат да се четат, но не може да се отговаря, трябваше поне да има опция, да изпратиш ок и да има няколко заучени отговора примерно.

Можеш да приемаш входящи повиквания, НО можеш да набираш само някакви си 10 любими контакта или да върнеш обаждане от Call Log-а, който помни поседните 30 обаждания ако не се лъжа. Много се надявам, някой да ме поправи и да ме светне как да си изкарам целия списък с контакти от телефона и да звънна от часовника на който си искам...

Много малък избор на лица, приложението ми се струва постно... Ако съм в малко по-шумна кола трябва да си го приближа към ухото за да чувам добре какво ми говорят...

Спортните активности не ме вълнуват кой знае колко, може да пробвам някой път все пак, може и да е полезно... Има компас и някои други работи, като налягане на въздуха примерно, което не ми е ясно за какво ми е...

В крайна сметка, все пак съм доволен, много е красив, върши ми работата за която го взех - да отговарям на повиквания, докато карам (малко скъпичко хендсфри)
Цитирай
#35

https://www.youtube.com/watch?v=slSx9hMWpfQ Ето и едно видео.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Някой знае ли колко му рама active 2 на Samsung e 768MB Ram
Цитирай
#37

Samsung Active 2 - 1.5GB RAM
Samsung Active - 768MB RAM
Huawei GT - 16 MB RAM
Huawei GT 2 42 mm - 16 MB RAM
Huawei GT 2 46 mm - 32 MB RAM
Все пак са с различни операционни системи и им трябва по-малко рам

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#38

Много тъпо са направили тези watch faces китайците...
Създадох китайски акаунд и сега имам нови колкото искаш Big Grin Достатъчно е да имаш китайски акаунд, защото влезнах със същото приложение health от Г стор.

ПП: Инсталирах няколко циферблати за тест, излезнах от китайския акаунд. Циферблатите са там и мога да ги добавя.

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#39

Интерсно, аз с китайски акаунт като влезна независмо дали в нашето си приложение или китайската бета не вижда нито един цифрблат на "препоръчани" и най-много 1-2 от тези, които са ми инсталирани.

Добре при теб с китайският акаунт колко повече цифера спрямо бг акаунта ти излизат в "препоръчани" ?
При мен излизат общо 24
Цитирай
#40

Ами ще трябва да влизам пак с китайския акаунд, но май бяха повече от 40..
Половината бяха платени.

ПП: сега с оригиналния акаунд не се виждат циферблатите в приложението( но мога да ги ползвам) . Иначе ето как изглежда night life примерно




Sent from my Huawei P30 Pro
[Изображение: 93036337310b51f280e46024b814321d.jpg][Изображение: 4aa548ed36395dc195de87473681e702.jpg]

Първото видео е направено с китайски ид. Просто ги сменям акаундите от настройките на телефона, без да изтривам приложението.


2. https://vimeo.com/377355018
2. https://vimeo.com/377354663

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#41

Вярно. Понеже отново не ме пусна с к. акаунт по нормалният начин, то качих VPN и с друг регион, макар и не Китай ми извади буквално поне сто лица. Кои платени, кой не...дръпнах 6, който най-ми се сториха ок и ги инсталирах в часовника.
После излезнах от к акаунт и си влезнах с моят и се запазиха в часовника

Последните 8 са от новите, сега свалени


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#42

Не знам защо не ги пускат глобално.. Лошото е, че на повечето безплатни има китайски букви.. А платените няма как да ги купим...

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#43

Днес след ъпдеита на Huawei Health се появиха няколко нови циферблати.
Купих си черна каишка с протектор за 20лв. комплект, протектора лепна перфектно и черната кайшка стой по–добре от кожената.
Цитирай
#44

(2019-12-05, 14:34:56)pezilink написа:  Днес след ъпдеита на Huawei Health се появиха няколко нови циферблати.
Купих си черна каишка с протектор за 20лв. комплект, протектора лепна перфектно и черната кайшка стой по–добре от кожената.

Аз си търся оригинална, черна каишка от 1 месец (сега съм с зелена) .. намерил съм само по 50 лв.. и няма да ги дам за нещо дето струва центове.. Ако някой има идея откъде мога да си купя такава до 25 лв, ПМ ме плс Smile

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#45

Вярно струва центове каишката, но не ми се чака от алито да дойде и си поръчах от ОЛХ имаше няколко цвята плюс черен 20лв с протектора. Стой добре не знам по какво се разбира дали е оригинална.
Цитирай
#46

Всички са оригинални от Китай Smile, ментета няма Smile
Цитирай
#47

Имам червена чисто нова оргинална от А1,ако търси някой.
Цитирай
#48

Здравейте, как се спира и пуска GPS?
Цитирай
#49

По default е изключен, за да пести батерията включва се когато тренираш навън и избереш някоя функция от фитнес тракера
Цитирай
#50

Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)