Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за съвет
#1

Здравейте колеги. Имам Huawei Mate 20 Pro но ми предлагат замяна за Galaxy Note 9. Заслужава ли си даго заменя?

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля ,че не. Освен ако не ползваш S   pen.
Цитирай
#3

(2019-11-09, 17:34:08)dinko написа:  Мисля ,че не. Освен ако не ползваш S   pen.
Напълно съм съгласен .. Андроид е необятен а Самсунг не винаги са най-доброто.

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#4

Благодаря колеги оше не съм го взел но май ще се откажа

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
#5

Защо не пробваш? Може пък да ти пасне. Пък и винаги можеш да го продадеш ако не ти хареса, но според мен не е лош вариант

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#6

И двата апарата са от най-висок клас и е трудно да се каже кой и с какво е по-добър. Ако стилуса не е водещ, тогава е въпрос на дизайн.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#7

Аз вчера дадох самсунга на бащата и си купих Хуавей. Доста по доволен съм от Хуавея като машина, но като вътрешно оформление ми е ужас. Според мен камерата на Нота е доста зле. батерията на Хуавея е много по добра имам приятел с мейт 20 про и сме говорили по темата. Ако стилуса ти е водещ пробвай. Дизайна на нота на мен лично ми харесва много повече защото ми прилича на шоколад, а не на сапун Big Grin Аз лично не бих сменил Хуавея. Танто за кукуриго е работата. Още повече, че не знаеш (може и да знаеш, не съм запознат със ситуацията) отсрещния човек как е ескпоатирал телефона. Може и да му е взел здравето. Бих те посъветвал ако искаш промяна да се опиташ да го продадеш и да си купиш нещо ново.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#8

Здравейте колеги.
Благодаря за съветите и мненията ви!
Престраших се и ги замених и не съжалявам. Нот 9 категорично прави по детайлни снимки от мейт 20 про
А и всички други екстри са много добри.

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
#9

Със здраве и да му се радваш!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#10

Камерата на Ноута в някои ситуации е на светлинни години пред Мейта. Знам го, защото мой приятел се колебаеше дали да вземе като мен Ноут или Мейт и накрая взе по-евтиният. Още съжалява за спестените 200лв. Дано ти запечата само хубави спомени!

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#11

Благодаря колеги  Smile 
Възхитен съм от НОТА 9

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)