Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Samsung Galaxy Note 10+ vs. Iphone XS Max 256GB
#26

(2019-11-10, 12:05:19)tiesto_pld написа:  А защо н е погледнеш някой Пиксел? На мястото на Самсунга! Имаш стоков андроид, и глупостите които Hazard пише за андроид у-вата са показателни дори да погледнеш Пиксел 1 от 2016 който все още го поддържат и няма грам лаг. Защото и тяхните телефони са аналог на айфоните, дефакто пълно оптимизиране + много по-добра камера. Дори Пиксел 1 със старата леща 2.0 бие днешните флагман като детайл и реални цветове.


Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk


И кой пиксел да си вземе? 4 е пълен боклук в темата за пиксел 4 може да видиш, 3 е с мега грозен ноч, 2 е добър но вече стар, да не говорим за 1.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Аксесоари
#27

(2019-11-10, 12:58:11)Legend написа:  И кой пиксел да си вземе? 4 е пълен боклук в темата за пиксел 4 може да видиш, 3 е с мега грозен ноч, 2 е добър но вече стар, да не говорим за 1.
Според мен, дали Ноча е грозен или не е персонално мнение. За мен Pixel 3 XL и в момента е един от най-добрите смартфони, които са на пазара.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
#28

Пиксел 3 няма ноч

А 4-ката какво да гледам темата, телефона е супер, то познавам само един съфорумник който го има. Това, че не оправда изискванията на прекалено претенции ни фенове, че няма 59х зум, че няма широко ъгъл на, макар със сферата правиш същия ефект. Батерията била слаба, но то няма Пиксел със силна батерия, за сметка на супер оптимизиран софтуер, нон стоп ъпдейти и супер камера.

Искам да ми покажеш телефон за 300лв до 800лв който бие Пиксел 1

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
#29

От къде тръгнах, къде отидох... Благодаря още веднъж колеги. Бяхте обективни и услужливи както винаги.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
#30

(2019-11-10, 13:11:42)tiesto_pld написа:  Пиксел 3 няма ноч

А 4-ката какво да гледам темата, телефона е супер, то познавам само един съфорумник който го има. Това, че не оправда изискванията на прекалено претенции ни фенове, че няма 59х зум, че няма широко ъгъл на, макар със сферата правиш същия ефект. Батерията била слаба, но то няма Пиксел със силна батерия, за сметка на супер оптимизиран софтуер, нон стоп ъпдейти и супер камера.

Искам да ми покажеш телефон за 300лв до 800лв който бие Пиксел 1

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Говорим за 3XL, 3 избощо не го броя в сехмата
Пиксел 4XL е страшен боклук, некадърно проектиран тип iPhone 6 plus.

https://m.youtube.com/watch?v=yyqNR6W_MUQ

За справка вече казах има цяла тема във форума с още доста проблеми свързани с него.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#31

Това мислиш ли, че вярно? А 3-ката що не го броиш в схемата, принципно винаги "малките" пиксели са били по-добри от Xl, дори и на antutu

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
#32

(2019-11-10, 12:52:50)1124 написа:  Честито!
......... От личен опит ти казвам, че и забавянето, което е при Самсунг с времете, при Huawei липсва. . .........
И аз от личен опит ти казвам, че пишеш глупости. 

Честита придобивка на @justvank0.  Който и андроид флагман да беше взел нямаше да сгрешиш. Всеки тук хвали своето. 

Учудва ме, че Note 9 е започнал да ти "влачи". Като ми омръзне някой телефон и аз започвам да си въобразявам лаг и какво ли още не.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • georgi4a, NaniG
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)