Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 8.0 N5110 проблем с преинсталиране
#1

Здравейте!
Имам таблет Samsung Galaxy Note 8.0 N5110 на който му дефектира дънната платка и след като си поръчах от alliexspres и я смених таблета вече работи, но всичко е на китайски.
Преминах на английски, но ги няма много програми от менюто, а тези който ги има са на китайски. Свързват ме с китайски сайтове постоянно, нямам клавиатура на български и няма свърване с Google Play или каквото и да било друго. Bu

Занесох таблета на сервиз и след една седмица ми казаха, че ако го направят с българско меню нямало да мога да ползвам WI-FI защото изчезвал, но ме съмнява, че са правили нищо по него.

Взех го и започнах сам, но срещнах трудности при инсталирането. След като изтеглих драйверите за таблета, Один версия 3.07 а след това и версия 3.13.1 и софтуер на български с wi-fi от тук започнах преинсталиране, но стигам до тук.  На таблета горе в ляво е това.

Не мисля да се отказвам и затова пиша в този форум. 

Надявам се че ще се справим заедно.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-11-10, 12:41:41)pilo написа:  Здравейте!
Имам таблет Samsung Galaxy Note 8.0 N5110 на който му дефектира дънната платка и след като си поръчах от alliexspres и я смених таблета вече работи, но всичко е на китайски.
Преминах на английски, но ги няма много програми от менюто, а тези който ги има са на китайски. Свързват ме с китайски сайтове постоянно, нямам клавиатура на български и няма свърване с Google Play или каквото и да било друго. Bu

Занесох таблета на сервиз и след една седмица ми казаха, че ако го направят с българско меню нямало да мога да ползвам WI-FI защото изчезвал, но ме съмнява, че са правили нищо по него.

Взех го и започнах сам, но срещнах трудности при инсталирането. След като изтеглих драйверите за таблета, Один версия 3.07 а след това и версия 3.13.1 и софтуер на български с wi-fi от тук започнах преинсталиране, но стигам до тук.  На таблета горе в ляво е това.

Не мисля да се отказвам и затова пиша в този форум. 
Цитирай
#3

Линковете със снимките не се отварят. Качи ги тук скрийновете да ги видим.
Цитирай
#4
Photo 

    Това е съобщението в ОДИН

    Това е на таблета
Цитирай
#5

    Това е номера в режим recovery
Цитирай
#6

Никой ли не може да даде мнение по темата?
Цитирай
#7

Здравей. За съжаление единственото, което се сещам е да тестваш различни РОМ-ове от XDA от тук или тук, или да провериш сходни теми тук.

Също така във форума има човек, който Поправя, Преинсталира и Възстановява Андроид телефони и Таблети, ако си решил че искаш да го върнеш към живот, той със сигурност ще ти каже има ли такава вероятност: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=21608 Препоръчвам ти го.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • pilo
Цитирай
#8

Здравей,

Преди всичко се увери дали са ти пратили платка, точно за този модел. Да не е за версията само с Wifi или друга спецификация на модела.
После флашваш с ром с 4 файла. (сервизни се водят)
Ако пак дава грешка, може и с пит файл да добавиш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Да, тази платка е само с wi-fi. Оригиналната беше и със сим карта. Таблета работи но има особености който съм ги описал в темата.
Цитирай
#10

За N5110 пробвай с този ром:
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt...p=46322994

https://cloud.mail.ru/public/MQHT/ZJVxUepg1

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Пробвах с две версии на Один и се получи това:
    с Один3 v3.13.1
    с Один3 v3.07
Цитирай
#12

(2019-12-01, 18:45:44)pilo написа:  Пробвах с две версии на Один и се получи това:
с Один3 v3.13.1
с Один3 v3.07
Само три файла ли са?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

(2019-12-01, 19:05:14)Be6i4 написа:  Само три файла ли са?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Да, само три файла са които мога да заредя в Один. Има още един който се казва SS_DL.DLL
.jpg 1.jpg Размер: 22.9 KB  Сваляния: 27
Ето това са фаловете.
.jpg 2.jpg Размер: 23.53 KB  Сваляния: 27
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)