Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползване на s-pen като мишка
#1

С този апп sMouse може да ползвате s-pen като истинска мишка. Само за Note 10 серията е, защото разчита на жироскопа в писалката, така че за старите ноутове не става. Също така трябва да държите писалката хоризонтално, или поставена на гладка повърхност най-добре, иначе жироскопът няма да може да открие движение и курсорът изобщо няма да се движи. Като цяло тествайте Smile

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.kinesthetic.smouse&showAllReviews=true

Тествано е и на мен особено полезно ми се стори в DeX режим. Разбира се, има какво да се желае, но е готино да видиш употреба на новите възможности на писалката, извън приложенията на самсунг.

[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • teneke
Цитирай
Аксесоари
#2

Т'ва е велико. Миналата година се мъчих да направя бутона по-полезен заради Bluetooth-а ама хич не ми се получи.

За да работи като хората има нужда от всички разрешения и позволения и настройки които приложението обяснява как се правят.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

[-] 1 потребител изказва благодарност на teneke за това мнение:
  • yankoa
Цитирай
#3

(2019-11-15, 13:25:02)teneke написа:  Т'ва е велико. Миналата година се мъчих да направя бутона по-полезен заради Bluetooth-а ама хич не ми се получи.

За да работи като хората има нужда от всички разрешения и позволения и настройки които приложението обяснява как се правят.

Абсолютно. Между другото, ако има някой с Tab S6 - да знае че и с неговият стилус работи, тъй като е на същия принцип като на Note 10.
(ама така като гледам, май повечето хора въобще не ползват стилуса)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)