Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 8 Pro или Mi 9 lite
#1

Кой от двата телефона да избера според вас? По принцип RN 8 Pro ми е фаворит, но отзивите за поддържане на високи температури от Mediatek-a ме спират.
Цитирай
Аксесоари
#2

От почти месец съм със redmi note 8 pro, и не съм усетил да загрява повече от друг тел.Не съм геймър, но си го ползвам стабилно и такова нагряване, каквото описваш не съществува.
Ако питаш мене, си вземи redmi note 8 pro.Като гледам ми 9 лайт е с вграден в дисплея пръстов отпечатък, което е пълен шит.Една от главните причини да махна redmi k20 pro-то беше именно тази.Като е със стъклен протектор, понякога не мога да го накарам да отключи с пръстовия отпечатък, и ми е идвало да го ударя от земята.Много народ ще наскачат, че не съм прав, но аз съм го изпитал този недостатък.(защото за мен това е недостатък).Предполагам ако го ползваш без стъклени протектори, ще си работи идеално(поне аз не бих ползвал апарат без кейс и стъклен протектор)

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • valentyno
Цитирай
#3

Ми 9 Лайт има нфц, ако не ти е важно изборът е ясен
Цитирай
#4

Мисля, че и двата имат.
Цитирай
#5

Редми ноут 8т има. 8 и 8 про нямат

B gsmarena пише, че про има...
В официалния сайт не пише да има...
https://www.mi.com/redminote8pro/specs
Цитирай
#6

(2019-11-10, 21:16:13)galev_90 написа:  От почти месец съм със redmi note 8 pro, и не съм усетил да загрява повече от друг тел.Не съм геймър, но си го ползвам стабилно и такова нагряване, каквото описваш не съществува.
Ако питаш мене, си вземи redmi note 8 pro.Като гледам ми 9 лайт е с вграден в дисплея пръстов отпечатък, което е пълен шит.Една от главните причини да махна redmi k20 pro-то беше именно тази.Като е със стъклен протектор, понякога не мога да го накарам да отключи с пръстовия отпечатък, и ми е идвало да го ударя от земята.Много народ ще наскачат, че не съм прав, но аз съм го изпитал този недостатък.(защото за мен това е недостатък).Предполагам ако го ползваш без стъклени протектори, ще си работи идеално(поне аз не бих ползвал апарат без кейс и стъклен протектор)

Лицевото също работеше мудно. Доста бавно се издигаше камерата спрямо другите производители. Нямаше ряз.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#7

(2019-11-10, 21:56:46)airbus написа:  Лицевото също работеше мудно. Доста бавно се издигаше камерата спрямо другите производители. Нямаше ряз.
Лицевото не го ползвах, защото ме задължаваха с пин или парола да ми е тела, ако искам да ползвам тъпите приложения за работа...
Лично аз като гледам как вървят нещата, ще си се придържам към редми ноут серията.. цена качество е топ.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#8

Зависи какво ти трябва:
ми9 +
качествена изработка
AMOLED дисплей
по-компактен

redmi note 8 pro
Нормален fingerprint

цената е почти еднаква

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#9

Благодаря за бързите отговори. Телефона ще се ползва за игри, тъй като е за синът ми. Явно ще е RN 8 Pro
Цитирай
#10

Виж колега за около 500 и малко лева се намира MI 8, мисля за целите ти и бюджета е по- добрият вариант.
Цитирай
#11

(2019-11-10, 21:45:31)suffer написа:  Редми ноут 8т има. 8 и 8 про нямат

B gsmarena пише, че про има...
В официалния сайт не пише да има...
https://www.mi.com/redminote8pro/specs
Аз ползвам телефона и има NFC (КБП)

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#12

моя грешка. Не съм го видял заради множеството йероглифи.
Сега проверих отново в китайския и глобалния официален сайт - Има си го Smile
Цитирай
#13

(2019-11-11, 11:14:14)milenorcev написа:  Виж колега за около 500 и малко лева се намира MI 8, мисля за целите ти и бюджета е по- добрият вариант.
Чудесен телефон, но батерията му не ми допадна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)