Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Golf Clash
#1

Здравейте, от 10-на дни използвам Mi 9T Pro 6/128, Дойде с Android 9 и Miui 10, проверих го за ъпдейти и веднага сложих Android 10 с Miui 11. Не съм пробвал телефона как се държи с 9-ката, направо с 10 започнах да работя с него. Като цяло съм много доволен от бързината и качеството с което снима. Игри не играя много, единствено въпросния Golf Clash и с нея имам сериозен проблем. Не ми изобразява правилно текстурите, дава ги в различни цветове, понякога примигват и не знам как да го обясня, обаче някак потъват. Този проблем се появява само когато играта е в общ изглед, демек първия удар със стика. Мерника влиза под текстурите, които са и с друг цвят и общо взето не става за игра. Пробвах други заглавия, с тях няма проблем, пробвах последния Асфалт, играта направо върви невероятно добре.
Този Golf го пробвах на Xiamoi, Redmi 7, Note 7, pocofon 1, Huawei p30 pro, Samsung s5, както преди това и със стария ми телефон Samsung J7 (2017), никъде го няма този проблем, а е само при мен. При положение, че играя само една единствена игра и тя да не работи, направо ме изкарва извън нерви.
Прикачвам няколко снимки от играта, там където е червен цвят на едната картинка, а на другата св. синьо трябва да е зелено, мерника трябва да е, като мишена, а не се вижда.
Клипчето съм направил, като съм пуснал играта на телевизора и снимам с друг телефон, там също се вижда, как цветовете не са добре и примигват.


Къде трябва да търся проблема, дали е възможно телефона да има проблем или е някаква несъвместимост?
   
   


https://youtu.be/A_k7BVXfo38
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)