Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Motorola one zoom
#1

Привет, 
Какво ви е прякото впечатление от този модел на Моторола. В момента със с Хуавей П20, обмислям смяна с този модел, какво да очаквам!?

Samsung A52s 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

Мнения за Motorola One Zoom на 4PDA - цък

 
Цитирай
#3

Танто за кукуригу. Какво му е на Р20, че искаш да го сменяш с телефон в по-долен клас ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

Ще получи Амолед екран, което за мен е субективно дали е по-добре и осезаемо по-дълъг живот на батерията. Камерата на Р20 е достатъчно добра според мен.
Цитирай
#5

Много съм доволен от Р20, но ми омръзна.

Samsung A52s 5G
Цитирай
#6

Телефонът е Motorola One Zoom. От време на време се рестартира сам, без никаква причина. Прави го без да е натоварен, без да е загрял, дори ей така както си стои без да го използвам. Деинсталирах разни приложения, но няма промяна и продължава да го прави.
Възможно ли е някое приложение да е причината? На някой случвало ли му се е нещо такова?
Цитирай
#7

(2022-02-10, 10:13:38)legaltk написа:  Телефонът е Motorola One Zoom. От време на време се рестартира сам, без никаква причина. Прави го без да е натоварен, без да е загрял, дори ей така както си стои без да го използвам. Деинсталирах разни приложения, но няма промяна и продължава да го прави.
Възможно ли е някое приложение да е причината? На някой случвало ли му се е нещо такова?

Имах такава случка преди години с един Мото g5s.
Случи се след един ден, когато го ползвах за навигация и цял горещ летен ден вися на предното стъкло. Няколко пъти излезе съобщение, че прегрява, но не му обърнах внимание.
И още същият ден започна да се рестартира сам и така през няколко часа. И през нощта, и следващите дни. Когато изключвах модулите (GPS, Bluetooth, мобилни данни) не се рестартираше, но включех ли нещо, пак започваше.
В сервиза му смениха цялата платка и казаха, че било нещо в модула за управление на батерията или нещо подобно. Не питах подробно защото беше гаранционен, а и аз си знаех, че с тези прегрявания му видях сметката.

ПП: Впрочем какво значи "от време на време"? Ако периодът е голям, месеци, може да са автоматичните ъпдейти, които също рестартират за да завършат.

ПП2: Вкарай го в safe mode и виж дали ще престане. Ама забравих как се влизаше, виж в Гугъл. Може и да пробваш в самолетен режим, но няма да можеш да го ползваш като телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • legaltk
Цитирай
#8

До скоро аз ползвах същият телефон.
За малко над две години ползване се е рестартирал сам, без причина, няколко пъти.
Не намирам никаква закономерност при рестартиранията, просто си го правеше, но мнооого рядко.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на truewarrior22 за това мнение:
  • legaltk
Цитирай
#9

И аз го ползвам втора година.
Първата година го направи 5-6 пъти. Не му обърнах голямо внимание.
Например като съм на летището ми се е случвало, това е като някаква закономерност.
Сега обаче почна да го прави 1-2 пъти седмично (може и да съм пропуснал някои рестарти) и е неприятно в конкретни случаи.
Извадих СИМ картата и я сложих във втория слот. Засега наблюдавам и не е рестартирал от 10.02.
Друг вариант е да сменя самата СИМ карта.
Пусках го в сейф мод. Не отчита да има проблем с някое приложение.
Цитирай
#10

Това с рестартирането може да е в следствие на някакъв получен ъпдейт.
Най-често секюрити ъпдейт
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • legaltk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)