Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонче до 350-400лв
#1

Здравейте колеги. Искам да взема на жената телефон до към 350-400лв. Ще го ползва само за youtube, facebook и да си сърфира странички... Иска ми се да е макс 5.3-5.5 за да и е удобен в ръката. Като цяло единственото нещо което ми се иска да е както трябва това е говорителчето.. ако може да е по читаво, защото много обича да гледа клипове в youtube. Незнам дали е възможно в тези пари да се вземи нещо стерео ?

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Като потърсих в gsmarena излезе това, но не е задължително да е с два спийкъра, за да е силен звукът. Пък и честно аз от тези не бих си избрал нито един. Но вече колегите да кажат за телефони, които притежават и имат добър звук в този ценови диапазон.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

има голям избор.
Този е добър, но е по-голям.
https://m.emag.bg/komplekt-xiaomi-redmi-...DVCC5ZBBM/
Цитирай
#4

@MBXT5 , разбирам, че търсиш компактност. В такъв случай инчовете не са най-важни, най-добре е да гледаш в gsmarena размерите на евентуалния модел на който си се спрял и спрямо сегашния ти телефон да си направиш сметка колко по-голям (или малък) искаш да вземеш. Давам пример: стария ми телефон - Nexus 5X - инчове дисплей 5.2", размери 147х72.6х7.9. Сегашния ми телефон Moto One - инчове дисплей 5.9", размери - 149.9х72.2х8 Т.е. screen to body ratio ти е важно, защото както виждаш в примера ми новия телефон не е много по-голям като размери, но предлага повече дисплей. Иначе за сумата която си писал който и телефон на Xiaomi, Huawei, че даже и Samsung имат вече добри предложения, няма да сбъркаш, според мен. Redmi Note 7 е добър вариант.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)