Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между HUAWEI и SAMSUNG.
#26

Забравих да пиша,взех Самсунг С10е,доволна съм и не съжалявам,единствено батерията пада по-бързо отколкото ми се иска,предвид,че не ми е в ръцете постоянно,но както и да е.Колкото до старото чудене с Huawei,радвам се,че не го взех.......мой познат си го купи,разгледах го доста,муден,камерата е зле (поне за това което се опитват да е представят)тежък,голям,и дисплея не ми хареса,но все пак предвид цената му няма как да е кой знае какво.
Цитирай
Аксесоари
#27

Според мен си направила по-добрия избор от двете устройства! Ползвай си го с кеф.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#28

(2019-11-14, 22:45:12)nanobanano написа:  
Точно затова не е пуснат на пазара извън Китай мейт 30.
Моделите, които се продават нямат проблеми с ембаргото, така че това което пишеш няма връзка и е подвеждащо.
Mate 30 се продава официално от повече от месец в магазина на Huawei в Мадрид.
Цитирай
#29

Това, че са заредели 20 бр. примерно, не означава официално. Направиха си експеримент да видят дали нещо ще се получи, ама....
https://consumer.huawei.com/es/phones/mate30-pro/#buy ето, купи си го.
Цитирай
#30

20,30,продава се извън Китай, в Европа, Официално! И да, при покупка, подарък таблет.

И говоря за физически магазин, не онлайн.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kuulman за това мнение:
  • bitmad
Цитирай
#31

(2020-01-13, 17:10:50)kuulman написа:  20,30,продава се извън Китай, в Европа, Официално! И да, при покупка, подарък таблет.

И говоря за физически магазин, не онлайн.
Както казах, направиха си експеримент или по-точно реклама на най-новите си продукти, който не бяха лицензирани от Гугъл.
Защо според теб подаряват към телефон за 1000$ таблет за 800$? Май идеята им беше хората да започнат да си ги поръчват от Китай.
Те дори не си заредиха всички техни магазини в Европа, а ти говориш за официално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#32

Щом го има в магазина на Huawei значи се предлага официално!
Прекратете безмисленият спор, темата е за друго.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • bitmad
Цитирай
#33

(2020-01-13, 17:45:00)ronnie72 написа:  Щом го има в магазина на Huawei значи се предлага официално!
Прекратете безмисленият спор, темата е за друго.
Няма спор, уточняваме значението на "официална продажба".  Исках да си го купя, но пише, че е изчерпан - явно търсеното е било голямо.
Цитирай
#34

За мен HUAWEI P30lite е добър избор.Аз ползвам Р30 от 10 месеца и съм много доволен.Преди ползвах други марки Самсунг не съм ползвал но имам наблюдение на средния им клас от различни познати като цяло доста оплаквания има от бъгове и батерията.До като колеги с Lite серията са много доволни ползват ги по 2 + години и работят както когато са купени.Един колега си купи Р20 лите и снимаше като моя HTC10.Човек докато не смени марката не може да се обеди кое е по добро.Повичето купуват това което техни познати са купели или им предложат при операторите,което не е критерий за по добро!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)